ISBN

ISBN

9788380325395: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/odzyskac-czas-bozena-kowalkowska-194608u

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/193289/epub

1:

:

Cena:


ŻYCIE ZE ZŁOŚCIĄ

Autor: Potter-Efron Ron

Każdy z nas od czasu do czasu się złości. Złość – jak wszystkie emocje – jest potrzebna i naturalna. a nawet pożyteczna. Wskazuje. że coś jest dla nas ważne. trudne lub bolesne. pomaga zauważyć niezaspokojone potrzeby. a także informuje. że ktoś przekracza nasze granice bądź że coś nam zagraża lub nie służy. Mobilizuje siły do poradzenia sobie z niekorzystną sytuacją.

Złość ma jednak także destrukcyjne oblicze. Osoby szybko wpadające w złość są nadmiernie wrażliwe. łatwo je dotknąć. urazić czy doprowadzić do furii. Złoszczą się z powodów. których inni ludzie nawet nie zauważają. Wciąż rozpamiętują swoje problemy. rozmyślają o doznanej krzywdzie i przykrościach. jakie je spotkały. Przestają zauważać jakiekolwiek pozytywy – widzą wyłącznie trudności. Złość przejmuje kontrolę nad każdą sferą ich życia. Prowadzi do agresji. niszczy relacje z ludźmi. skłania do robienia rzeczy. których potem żałują. odbiera spokój i zdolność panowania nad sobą.

Jeśli czujesz się bezsilny wobec złości i nie potrafisz sobie z nią poradzić. ta książka jest dla ciebie.

To nie jest książka przyjemna. To nie jest książka. która poprawia samopoczucie. To jest książka. która poprawi twoje życie i pomoże ci postępować mądrzej.

Dzięki niej:

• dowiesz się. czy jesteś osobą uzależnioną od złości.

• uświadomisz sobie mechanizm wpadania w błędne koło złości.

• dostrzeżesz bolesne konsekwencje tego uczucia.

• dowiesz się. jak stawiać złości granice. by nie wymknęła się spod kontroli.

• poznasz konkretne sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

• nauczysz się zdrowych reakcji. stosując 11 zasad kontrolowania złości.

• odzyskasz spokój i kontrolę nad swoim życiem.

• poprawisz relacje z ludźmi.

Możesz wieść normalne życie – wolne od wściekłości. brutalności. agresji i bezużytecznej złości. Wybór należy do ciebie!

Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Cena: 39.9


Star Stable. Opowieści z Jorvik

Autor: Dahlgren Helena

Duchy i magia nie istnieją. Ale czy na pewno?

Dawniej Linda nie wierzyła w niezwykłe moce i historie o duchach. Aż do dnia gdy odkryła. że ona i jej trzy przyjaciółki są Jeźdźcami Dusz. Wtedy stare opowieści i legendy ożyły.

W ciemną księżycową noc Linda spotyka zjawę Galopującego Thompsona. jeźdźca bez głowy. Serce dziewczyny bije ze strachu jak szalone. Linda musi jednak z nim porozmawiać o pewnym wydarzeniu z przeszłości. Ale jak to zrobić. skoro on nie ma… twarzy?

Pięknie ilustrowane wydanie. które przeniesie cię prosto do świata Star Stable i odkryje jego najskrytsze tajemnice!

To uniwersum najpopularniejszej gry online o koniach – aż 15 milionów użytkowników na całym świecie i ponad 70 000 tysięcy graczek z Polski!

Z tych opowiadań dowies

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Dzieci królowej elfów 6 – Umierająca dolina

Autor: Gotthardt Peter

Historii o elfach istnieje tyle. ile gwiazd na niebie. Oto jedna z nich.

Jest to opowieść o niewielkiej grupie elfów. które nagle znalazły się bardzo daleko od domu. Drogę powrotną zagradzają im wysokie góry i przepastne morza. Napotykają też wrogów. którzy ścigają ich bez litości.

Ale nic nie jest w stanie sprawić. żeby elfy zaniechały swojej podróży. Na przekór niebezpieczeństwu i wszelkim przeszkodom chcą dotrzeć do domu. Dzień za dniem wędrują na wschód w kierunku Krainy Elfów. gdzie zielenią się bujne lasy. a źródła tryskają życiodajną wodą.

‚Umierająca dolina’ to szósta część serii ‚Dzieci królowej elfów’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Faraon

Autor: Bolesław Prus

Ramzes XIII obejmuje władzę w Egipcie. Młody faraon stara się odnaleźć w nowej sytuacji i uczy się rządzenia osłabionym w ostatnim czasie krajem. Jego poczynaniom przyglądają się kapłani i nomarchowie. za wszelką cenę starający się zatrzymać reformy planowane przez władcę. Przed Ramzesem stoi wyzwanie nie tylko kierowania Egiptem. ale i walki o niezależność władzy.

„Faraon’ Prusa zyskał wielką popularność wśród czytelników i doczekał się tłumaczeń na wiele języków. Historia młodego faraona została także zekranizowana. Film w reżyserii Jerzego Kawalerowicza w 1966 roku otrzymał nominację do Oskara. Jest wymieniany wśród arcydzieł polskiego kina.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


ISBN

9788380432918: Wydawnictwo

Format

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 12.99


Rok na Kwiatowej. Tom 8. Grudniowe kwiaty.

Autor: Karolina Wilczyńska

Tegoroczna zima na Kwiatowej przyniesie wiele niespodzianek! Dowiedz się. co słychać u Twoich ulubionych bohaterów w świątecznej odsłonie serii „Rok na Kwiatowej”!

Norbert czuje. że nareszcie wszystko w jego życiu zaczyna się układać. Jego firma prężnie się rozwija. więc wraz ze wspólnikiem wynajmuje nowy lokal i przyjmuje coraz więcej zleceń. Gdyby tylko udało mu się naprawić relację z najlepszą przyjaciółką… Pojawia się doskonała okazja. bo zbliżają się święta. a to przecież szczególny czas. gdy możemy pokazać najbliższym. jak bardzo nam na nich zależy. Jednak Norbert nie obawia się wyłącznie tego. czy Julia mu wybaczy. Chce jej zdradzić jeszcze pewien sekret. ale nie wie. jak dziewczyna zareaguje.

Tymczasem Danuta szykuje świąte

:

Cena:niepojęty, monika dreger, cichociemni książka, gdzie diabeł mówi dobranoc karina bonowicz, rycerze okraglego stolu, arabska krucjata pdf, tajemniczy mężczyzna pdf, ancestors legacy poradnik, dyskryminacja pwn, depresjologia, sex dziki, marketing polityczny książki, agnieszka lingas łoniewska zakręty losu, miłość na gwiazdkę, ludzie dobrej woli, brian weiss, biochemia podręcznik dla studentów uczelni medycznych pdf, robaki luxtorpeda, marek ochowiak, jacek caba, danusha goska, metro 2033 książka pdf, tomasz grebski arkusze, upadek iii rzeszy…