ISBN

ISBN

9788366654617: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/w-butach-valerii-valeria-tom-1-elisabet-benavent-193122u

Cena:


ISBN

9788381358934: Wydawnictwo

Format

21: https://woblink.com/ebook/gowno-prawda-jak-nie-wpadac-w-pulapki-myslowe-ewa-kochanowska-alexandra-reinwarth-195594u

Cena:


Przyszłość ludzkości

Autor: Michio Kaku

Autor bestsellerowej ‚Przyszłości umysłu’ wkracza na niezbadane obszary astrofizyki. sztucznej inteligencji i nowoczesnej techniki. by przedstawić zapierającą dech w piersiach wizję naszej przyszłości w kosmosie i ostatecznego celu ludzkości.

Światowej sławy fizyk i futurolog. profesor Michio Kaku. roztacza przed nami niezwykle szczegółową i przekonującą wizję rozwoju ludzkości prowadzącego do powstania samowystarczalnej cywilizacji w przestrzeni kosmicznej. Przewiduje. że kolejne odkrycia w dziedzinie robotyki. nanotechnologii i biotechnologii pozwolą nam przystosowywać obce światy do naszych potrzeb i budować rozwijające się prężnie miasta na Marsie i innych ciałach Układu Słonecznego.

Profesor Kaku zabiera nas w podróż poza Galaktykę. a nawet poza nasz Wszechświat. rozważając najbardziej kontrowersyjne zagadnienia współczesnej nauki.

Zaraźliwy entuzjazm autora i jego dogłębne zrozumienie najnowszych osiągnięć w dziedzinie lotów kosmicznych sprawiają. że podróż z profesorem Kaku jest dla wszystkich czytelników jego książki emocjonującą i inspirującą wyprawą do przyszłości. w której ludzkość znajdzie dla siebie w końcu upragnione miejsce pośród gwiazd.

Michio Kaku – jeden z najbardziej prominentnych i szanowanych uczonych naszych czasów. współtwórca teorii strun. piastuje katedrę fizyki na City University of New York. Jest autorem światowych bestsellerów: ‚Fizyki rzeczy niemożliwych’. ‚Wizji’. ‚Wszechświatów równoległych’. ‚Hiperprzestrzeni’. ‚Fizyki przyszłości’. ‚Kosmosu Einsteina’ i ‚Przyszłości umysłu’. a także licznych podręczników akademickich i prac naukowych.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 35.9oto jest kasia ebook, willa misteriów, robert harris cycero, absolwentka sj hooks, yalom psychoterapia grupowa, mises, jak sie nie zabić i nie zwariowac, kontratyp audiobook, chirurgia pdf, hulda clark kuracja życia, drive kate stewart, pies który kochał zbyt mocno, filozofia tomasza z akwinu, anna langner, jestem nudziarą pdf, w pustyni i puszczy audiobook, miasto noży wojciech mucha…