NOC. KIEDY UMARŁA

NOC. KIEDY UMARŁA

Autor: Jenny Blackhurst

Tej nocy stała na klifie i patrzyła w dół. na fale. tak jak dziesiątki razy wcześniej. Ale tym razem było inaczej – miała na sobie suknię ślubną. na rozwianych blond włosach welon i… tym razem skoczyła.

Świadkowie stali na tyle blisko. że wszystko widzieli. nie zdążyli jednak jej zatrzymać. Policja prowadziła poszukiwania – bez skutku. Evie Bradley przepadła. a jej ciało zmyły fale morza.

I tylko jedna osoba wie. dlaczego. Jej najlepsza przyjaciółka. Rebecca. Miesiąc po tej tragedii zdruzgotana Rebecca dostaje wiadomość: Mogłaś mnie uratować. Ale umarli nie mówią ani nie piszą… Kto więc wciąga Rebeccę i męża Evie. Richarda. w chorą grę oskarżeń i iluzji? I. na litość boską. dlaczego?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 26.9


ISBN

9788324056002: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/kregi-zbigniew-zborowski-133687u

Cena:


ISBN

9788323896579: Wydawnictwo

Format

22.99: https://woblink.com/ebook/obsesja-fortuna-erica-spindler-5242u

Cena:


ISBN

9788324059713: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/droga-przez-make-lukasz-modelski-169368u

Cena:


Gra o tron

Autor: George R.R. Martin

W Zachodnich Krainach po ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima. lodowate wichry wieją z północy. gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie.

Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla. Aerysa Targaryena. zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain. lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo. równie szalone jak on sam…

Tron objął Robert – najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron.

George R.R. Martin jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Pisze wolno i raczej niewiele. aczkolwiek każda jego książka spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem czytelników i krytyki.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 40


Biblia diabła

Autor: Leszek Herman

Według legendy Kordula była dwórką brytyjskiej księżniczki zamordowanej wraz z dziesięcioma tysiącami dziewic przez Hunów. Jej szczątki uznano za święte relikwie. Czaszka trafiła do niewielkiego księstwa nad Bałtykiem. W skarbcu katedry w Kamieniu Pomorskim dotrwała do końca drugiej wojny światowej.

Koniec wojny trzydziestoletniej. W całej Europie płoną stosy. trwa polowanie na czarownice. Upada księstwo pomorskie. Od brzegów wyspy Wolin odbija galeon. w którego ładowni ukryty jest przerażający ładunek. Klątwa z nim związna dosięgnie każdego. kto odważy się go tknąć.

Mroźna noc 5 marca 1945 r. Z podjazdu starego pałacu wyrusza kawalkada wyładowanych po brzegi wozów. Kolumna uciekinierów podąża na zachód. uchodząc przed wkraczającą na Pomorze armią radziecką. Wywożą jeden z najce

Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Cena: 49.9lilianna anna szafrańska, iwona karasek wojciechowicz, ewolucja życia sprawdzian, marcin kędzior, spowiedź stalina, zając o bursztynowych oczach, matematyka 1 ćwiczenia i zadania dla szkół ponadgimnazjalnych zakres podstawowy i rozszerzony, algebra z geometrią, piotr szatkowski, królowe mafii, język matematyki sprawdzian nowa era pdf, widmontologia, starożytność charakterystyka epoki, tonalność, raj utracony john milton, sens powstania warszawskiego, błoto książka, smak pokusy…