Totalna magia

Totalna magia

Autor: Alice Hoffman

Kiedy Sally i Gillian straciły rodziców. trafiły do domu przy ulicy Ma­gnolii. pod opiekę ciotek – Franny i Jet. Nie były to zwyczajne star­sze panie. ale jak wszystkie kobiety z rodu Owensów miały moc – potrafiły rzucać uroki i zaklęcia. a specjalizowały się w urokach miłosnych… Z tego też powodu okoliczni mieszkańcy straszliwie się ich bali… I przenieśli swój strach na nowo przybyłe siostry.

Dziewczęta dorastały we wrogiej atmosferze. wyszydzane i dręczo­ne. Nic dziwnego. że marzyły tylko o tym. żeby zniknąć. Gillian pierwsza uciekła z domu i korzystała z wolności nie zawsze w roz­sądny sposób. przez co napytała sobie sporo kłopotów. Sally. star­sza i bardziej odpowiedzialna. też wyjechała. tam gdzie nikt jej nie znał. i próbowała prowadzić normalne życie.

Ale klątwa Owen

:

Cena:


The Perfect Game. Tom 1. Rozgrywka

Autor: J Sterling

On jest rozgrywką. w którą ona jeszcze nie grała.

Kiedy Cassie poznaje w college’u Jacka. postanawia omijać go szerokim łukiem. Gwiazdor drużyny baseballowej uosabia wszystko. czego dziewczyna nie znosi w facetach – jest przystojny. uwodzicielski. pewny siebie. ma wielkie ego i… zabójczo piękne oczy. Sprawy się komplikują. kiedy Jack zaczyna zwracać na Cassie szczególną uwagę. Co tak naprawdę kryje się za jego zainteresowaniem? Czy ma ono jakiś związek z przeszłością dziewczyny? Ile można poświęcić. aby być z ukochaną osobą?

Zapnij pasy! Przejażdżka z The Perfect Game. Rozgrywka sprawi. że serce nieraz zabije ci szybciej. Czasem życie to prawdziwy rollercoaster.

***

The Perfect Game #1. Rozgrywka porwie cię i nie wypuści przez najbliższych parę godzin! Niesa

29.9: https://woblink.com/ebook/scigana-lisa-harris-153751u

Cena:


ISBN

9788365843340: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/irlandzkie-laki-susan-anne-mason-34496u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/33943/epub

1:

:

Cena:turystyka lecznicza, wojna polsko ruska pdf, baudolino, do dechy, polowanie na czerwony pażdziernik, nowa część zmierzchu, mrozu napad mp3, księgarnia ebook za darmo, elect rachel van dyken, kolorowanki minecraft herobrine, sebastian wojciechowski, cudaczek, fińskie dzieci uczą się najlepiej pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin