Odchudzanie dzień po dniu: Dziennik szczupłej sylwetki

Odchudzanie dzień po dniu: Dziennik szczupłej sylwetki

Autor: Barbara Celińska

Ten wyjątkowy dziennik pomoże Ci zdobyć nie tylko ładną sylwetkę. ale też wspaniałe samopoczucie.

Dążąc do uzyskania upragnionej sylwetki powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na to. co jemy i ile ćwiczymy. ale także na nasze nastawienie psychiczne. Kolejne porażki związane z odchudzaniem wywołują zniechęcenie i frustrację. W efekcie coraz mniej lubimy siebie. nie dbamy o wygląd. a czasem nawet pokonujemy stres. jedząc jeszcze więcej. Ten dziennik ma pomóc Ci w przełamaniu tego schematu. Kwestię odchudzania traktuje on kompleksowo. Dzięki dziennikowi zyskasz lepsze zdanie o sobie. będziesz zmotywowany i stopniowo. w zdrowy sposób. zyskasz szczupłe ciało.

Dziennik składa się z kilku części:

35.99: https://woblink.com/ebook/goraczka-swiatecznej-nocy-caroline-hulse-176999u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 177456

https://woblink.com/ebook/biale-kosci-graham-masterton-piotr-kus-177456u

:

Cena:


Filipek i piłka nożna

Autor: Małgorzata Strękowska-Zaremba

Piłka jest jedna a bramki są dwie – tyle o futbolu wie Filipek i wystarczy. ważna jest praktyka! Jednak nie dla Czerwonych Giewont. które kpią sobie z niedouczonej drużyny Filipka. A że są przy tym drażniąco ładne. włażą chłopakom na ambicję.

Zaczyna się wertowanie gazet oraz naciąganie okolicznych dziadków i wujków na opowieści o wiadomej tematyce. Wychodzą przy tym różne obrzydliwości w stylu że pierwsza piłka była wypchanym wieprzowym pęcherzem. ale to i tak lajcik przy smutnym końcu Rzymian. których pokonali w bitwie Anglicy. a następnie użyli ich głów do rozgrywki.

Kipiąca humorem. trochę niepoprawna książka dla wszystkich. którzy lubią bohaterów w typie słynnego Mikołajka.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 16.9


ISBN

9788366297388: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/koronkarka-frantz-laura-177689u

Cena:podkrzywdzie, program do czytania ebooków android, ebooki pdf, kate sterritt, wszystkie jasne miejsca ksiazka, c++ pdf, technologia transportu kolejowego pdf, chłopak który wiedział o mnie wszystko pdf, rosenberg marshall, alice monroe, ucieczka od wolności fromm, upadłe anioły masterton, nicky pellegrino, mroczne intrygi tom 2, the hobbit pdf, dzieje sześciu pojęć…