Format

Format

PDF: 147344

https://woblink.com/ebook/seksualnosc-polakow-na-poczatku-xxi-wieku-zbigniew-izdebski-147344u

:

Cena:


1

Autor: Ilya Frank

:

Cena:


Targi z Bogiem

Autor: Waldemar Panek ‚Zajonc’

Masz trzydzieści lat. żonę. dzieci. pracę – normalne życie. Pewnego dnia trafiasz za kratki. Nie wiesz. za co. nie wiesz. na jak długo. Mierzysz się z nową rzeczywistością: strażnicy. więźniowie. układy. adwokaci. rozprawy. Poznajesz nowych przyjaciół i wrogów – obcy. równoległy świat. który ma niewiele wspólnego z życiem na zewnątrz.
Ta powieść wciąga i intryguje losami głównego bohatera i galerią ciekawych postaci drugoplanowych. Dlaczego trafili za kratki? Jak długo posiedzą? Czy naprawdę są wśród nich niewinni? Czy sprawiedliwości stanie się zadość?

Wydawnictwo: Dlaczemu

Cena: 24


Kolorowych snów

Autor: Monika Sawicka

Jedna chwila potrafi zmienić wszystko…

Natalia prowadzi dynamiczne życie dwudziestolatki. Ma mnóstwo planów. energii i pomysłów na siebie. Do czasu strasznej informacji. która zmienia jej życie w jednej chwili. Początkowo dziewczyna nie wie jakie zagrożenie niesie ze sobą białaczka. Jednak gdy rozpoczyna leczenie. wyrwana z biegu. zmuszona do odłożenia swoich marzeń na półkę. powoli dowiaduje się z czym przyszło jej się mierzyć. Na szczęście nie zabraknie jej energii. by walczyć o siebie i innych – wielu osobom Natalia może pomóc. tylko czy podejmie się tego trudnego zadania?

Poruszająca i niezwykle zaskakująca opowieść o chorobie. tęsknocie i stracie. 

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


ISBN

9788363097936: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/poznaj-siebie-i-zrozum-innych-rozpoznaj-swoja-osobowosc-temperament

Cena:halina karaś, pierwszy dotyk laurelin paige chomikuj, nia roberts, zumbach książka, czerwona zaraza, standardy i procedury pielęgniarskie, audiobok, angelika łabuda, microsoft sql server 2012 podstawy języka t-sql, krzysztof warchoł autorski program nauczania wychowania fizycznego 2017 pdf, magiczne drzewo berło cda, polska ustawa antyterrorystyczna – odpowiedź na zagrożenia współczesnym terroryzmem, anna stryjewska, malowany człowiek pdf, ebooki darmowe, grzeszny zdobywca, pestki anna ciarkowska, praktycyzm, krzysztof warchoł…