ISBN

ISBN

9788380536715: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/to-czego-o-mnie-nie-wiesz-samantha-young-ewa-gorczynska-anna-kowalska-165775u

Cena:


ISBN

9788324078912: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/czerwone-zniwa-tom-2-pawel-majka-rusak-radoslaw-187687u

Cena: Rusak Radosław


Pierwsze wesele

Autor: Karolina Wilczyńska

Tosia Stecka pracuje w korporacji i twierdzi. że życie singielki bardzo jej odpowiada. Jednak wszystko się zmienia. gdy w firmie pojawia się nowy dyrektor. Oskar Wierzbicki szturmem zdobywa serce Tosi i oświadcza się. Czas zacząć przygotowania do ślubu. Biała suknia z welonem. wielkie przyjęcie i obrączki – czy nie o tym marzy skrycie większość dziewcząt?

Tymczasem siostra Tosi. Łucja. ma zupełnie inne zdanie i z rezerwą przyjmuje te ślubne plany. Może jej przeczucia okażą się trafne? Czym zaskoczy narzeczoną Oskar i jaką tajemnicę ukrywają ojciec sióstr i ciocia Hania? Czy Tosia wkroczy na nową drogę życia?

Czeka Cię wiele wzruszeń. będą łzy szczęścia. zabawne momenty. rodzinne tajemnice. nieoczekiwane zwroty akcji i zaskakujące zakończenia. Nie

15.35: https://woblink.com/ebook/zanim-nadejdzie-jutro-tom-1-podroz-do-krainy-umarlych-joanna-jax-136134u

Cena:


Czarny łabędź. Jak nieprzewidywalne zdarzenia rządzą naszym życiem

Autor: Nassim Nicholas Taleb

NAJBARDZIEJ PROROCZA KSIĄŻKA XXI WIEKU!

Co łączy wynalazek wynalazek koła. zagładę Pompejów. krach na Wall Street. Harry’ego Pottera i Internet? Dlaczego wszyscy prognostycy są oszustami? Co miłośnicy Katarzyny Wielkiej mogą nam powiedzieć o prawdopodobieństwie? Dlaczego nigdy nie powinieneś gonić ruszającego pociągu ani wierzyć codziennym gazetom?

Bestsellerowa książka Nassima Nicholasa Taleba analizuje zjawisko Czarnych Łabędzi: niespodziewanych wydarzeń. które spadają na nas nagle i odciskają ogromne piętno na naszym życiu. Czy to będzie wybuch I wojny światowej. dojście Hitlera do władzy. zamachy z 11 września 2001 roku w Nowym Jorku. kryzys finansowy 2008 roku czy aktualna pandemia koronawirusa Covid-19. wydarzenia te całkowicie zmieniają podstawy naszego życia. Ich wpływ na los świata jest ogromny. ale są niemożliwe do przewidzenia. dopiero po ich wystąpieniu staramy się je zracjonalizować.

‚Połączenie niskiej przewidywalności i znacznych skutków dla otaczającej rzeczywistości czyni Czarnego Łabędzia wielką zagadką’ – pisze Nassim Nicholas Taleb. I proponuje czytelnikowi rozwiązanie tej zagadki. Jego książka to niezmiernie ważna lektura dla wszystkich. którzy chcą żyć świadomie w dzisiejszym. pełnym niepewności i niebezpieczeństw. szybko zmieniającym się świecie.

„Najbardziej proroczy głos ze wszystkich’.

GQ

„Ta książka zmieniła współczesne myślenie’.

The Times

„Czarny Łabędź zmienił mój pogląd na to. jak działa świat’.

Daniel Kahneman. laureat Nagrody Nobla

Ponad 3 mln sprzedanych egzemplarzy na świecie.

Przetłumaczona na 33 języki!

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 40


Moja walka. Księga 1

Autor: Karl Ove Knausgård

Moja walka — precyzyjna. wciągająca  i bardzo mocna.

Autobiograficzna powieść. w której rzeczywistość przeraża bardziej niż najmroczniejsze skandynawskie kryminały. Literackie przedsięwzięcie na skalę porównywalną do cyklu Marcela Prousta W poszukiwaniu straconego czasu. Książka wielka w niejednym znaczeniu tego słowa.

Wszystko zaczęło się w Malmö. nocą 27 lutego 2008 roku. gdy trzydziestodziewięcioletni Karl Ove  Knausgård rozpoczął analizę swojego życia. Po publikacji pierwszego tomu Mojej walki świat czytelniczy  wstrzymał oddech… Autobiograficzna książka — opisująca intymne życie rodzinne i najbliższych — wzbudziła tak ogromne zainteresowanie i wywołała taki skandal. że

29.9: https://woblink.com/ebook/rzeznik-max-czornyj-160644u

Cena:


Podróż ludzi Księgi

Autor: Olga Tokarczuk

Debiutancka powieść laureatki Międzynarodowej Nagrody Bookera

Przeszło 25 lat po premierze ponownie w księgarniach

Tak swoją literacką podróż zaczynała Olga Tokarczuk

Francja. rok 1685. Król Słońce ustanawia katolicyzm jedynym legalnym wyznaniem. Grupy hugenotów przemierzają kraj. by dotrzeć na północ. gdzie mają nadzieję znaleźć nową ojczyznę.

Z okien karety banitom przygląda się grupa nietypowych podróżnych. zmierzających na południe. Porzucona przez narzeczonego kurtyzana Weronika. Markiz parający się alchemią. twardo stąpający po ziemi bogacz de Berle oraz Gauche — niemy woźnica z nieodstępującym go żółtym psem. Każde z nich opuściło Paryż z innego powodu. Ta podróż. momentami wręcz awanturnicza. może odmienić nie tylko ich losy. ale również dzieje całej ludzkości.

Oto w Pirenejach. ku którym zmierzają. w trudno dostępnym górskim wąwozie. w murach małego klasztoru od wieków ukryta jest Księga. Teraz ma szansę zaważyć na przyszłości świata. Tylko czy świat jest gotowy na to. by Księga została odnaleziona?

Młodzieńcza powieść. napisana 30 lat temu. jest prawdziwą kopalnią motywów. które Olga Tokarczuk rozwijała w swoich kolejnych utworach. zdobywając przy tym międzynarodowe uznanie i uwielbienie czytelników.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 28


Czarny Manuskrypt

Autor: Krzysztof Bochus

Mroczny kryminał rozgrywający się w fascynujących latach 30. na niemieckim Pomorzu. Miastem Marienwerder (Kwidzyn) wstrząsają krwawe morderstwa. których ofiarą padają księża z parafii sąsiadującej z katedrą i zamkiem krzyżackim. Tropy wiodą także do zamku w Marienburgu (Malborku). Autor kreuje niezwykły świat. zaludniony przez fałszywych chrześcijan. piękne kobiety z przeszłości. samobójców. fanatycznych nacjonalistów i członków tajemnego bractwa. rojącego o odbudowie wielkiej Rzeszy. Akcja schodzi – dosłownie i w przenośni – do podziemi. ukrytych korytarzy i krypt krzyżackich zamczysk. w których zatrzymał się czas.

Prowadzący dochodzenie radca kryminalny Christian Abell. zmierzyć się musi nie tylko z wyrachowanym mordercą. ale także z własną przeszłością. wiążącą go z rodzi

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 19.19bolesław prus książki, jak czytać ebooki, fitoterapia pdf, policja szczytno, ebooki darmowe, maciek parowski, amerykański brud, miasto mafii kinga litkowiec pdf, far cry 5 poradnik, mężczyzna od a do z pdf, lutowanie pdf, romanse książki pdf, mozg rzadzi, audio buk, krzysztof warchoł autorski program nauczania wychowania fizycznego 2017 pdf, praca jako wartość, ludwika wlodek, poldark pdf, 5 pestek pomarańczy, nermin bezmen…