5.6.7.i Opowieść o tańcu. Część 1: Jestem Tancerką

5.6.7.i Opowieść o tańcu. Część 1: Jestem Tancerką

Autor: Andrzej Rolski

„5.6.7.i – Opowieść o tańcu” to cykl historii tańcem napisanych. „Część 1 – Jestem tancerką” to początek artystycznego życia. widziany oczami małej tancerki.

„To opowieść o rosnącej pasji. kształtującym się charakterze. wrażliwości i sposobie na wytańczenie swojego „ja”. Do czego to doprowadzi – sprawdzicie w ostatnich rozdziałach. ale jestem pewien. że każdy. kto kocha taniec. sztukę. kulturę – znajdzie tu siebie.’

Wydawnictwo: Eldon Studio

Cena: 12


Radykał

Autor: Emil Zola

„Radykał” to nowela autorstwa wybitnego francuskiego pisarza Emila Zoli. jednego z najważniejszych przedstawicieli naturalizmu.

„Radykał” przedstawia losy Jakuba. wiodącego spokojne życie wraz z żoną i dwójką dzieci. Po fali bezrobocia w Paryżu. Jakub angażuje się w walkę klasową. co sprowadza na niego szereg kłopotów.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


ISBN

9788364076947: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/polska-pis-kronika-z-lat-2015-2019-jan-skorzynski-191214u

Cena:pein, asiunia książka audiobook, queen of the ring drama pl, gwiazdy które spłonęły, heidi murkoff pierwszy rok życia dziecka, tess gerritsen umrzeć po raz drugi, trzeci biegun, interpretacja wyników badań, dla ciebie płonę pdf, niedopowiedziane, cytrynowy stolik, dawaj czasy, pedagogika herbarta, anna sak, grzegorz szymanik, powiedz ze jestes moja, opowiadania erotyczne audiobook, co to jest epopeja narodowa, audyt finansowy pdf…