Tasowanie w Dżokerowie

Tasowanie w Dżokerowie

Autor: George R.R. Martin

W Nowym Jorku szaleje gang obdarzonych przerażającymi mocami mutantów. który zagraża bezpieczeństwu mieszkańców całej metropolii.

Opas. młodociany gubernator Rox. pragnął uczynić Ellis Island bezpiecznym azylem dla dżokerów. Dlatego postanowił zwerbować skoczków. nastoletnich wyrzutków władających supermocami. zdolnych w mgnieniu oka ukraść ciało człowieka.

Jednakże pod przywództwem szalonego wnuka Tachiona skoczkowie z każdym dniem stają się coraz bardziej okrutni i niepowstrzymani. aż wreszcie okazują się najpoważniejszą groźbą. przed jaką dotąd stanęły dzikie karty…

„Ta powieść to jak jazda szaloną kolejką górską – nigdy nie wiesz. co wyłoni się za następnym zakrętem fabuły! Podbijająca adrenalinę akcja. ale też zaskakująco dużo emocji to główne atuty kolejnych przygód superbohaterów ze świata dzikich kart”.

„ Publishers Weekly”

NA PODSTAWIE DZIKICH KART UNIVERSAL CABLE PRODUCTIONS. WYTWÓRNIA. KTÓRA WYPRODUKOWAŁA SERIALE TAKIE JAK W GARNITURACH I MR. ROBOT. PRZYGOTOWUJE OBECNIE SERIAL TELEWIZYJNY.

DZIKIE KARTY

TOM IX

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 39


Zimowa droga

Autor: Józefowicz Leonid

Koniec sierpnia 1922 roku. Z Władywostoku wyrusza kilkusetosobowy oddział pod dowództwem generała Anatolija Piepielajewa. żeby przyjść z pomocą powstaniu. które wybuchło w Jakucji przeciwko bolszewickiej władzy. Zaczyna się pasmo dramatycznych zmagań z syberyjską przyrodą. głodem. chłodem. wreszcie z oddziałami czerwonych. Ów zapomniany epizod wojny domowej w Rosji miał dwóch bohaterów: idealistę i poetę Piepielajewa i po drugiej stronie barykady jego głównego przeciwnika. anarchistę Iwana Stroda. Narracja owej powieści dokumentalnej. jak nazywa ją autor. oparta na bogatym materiale archiwalnym. skupia się na tych silnych i wyrazistych postaciach. przedstawiając ich męstwo. fatalistyczne poczucie misji i dziwnie dopełniające się losy.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena:


Death of an Airman

Autor: Christopher St. John Sprigg

When George Furnace. instructor of the Baston Aero Club. is found dead in the wreck of his crashed plane. everyone assumes it was a tragic accident. even though he was a skilled airman. An Australian visitor to the Aero Club. Edwin Marriott. Bishop of Cootamundra. suspects that the true story is more complicated. Could this be a dramatic suicide – or even murder? The intrepid Bishop and Inspector Bray of Scotland Yard make an appealing pair of detectives. and ultimately a cunning criminal scheme is uncovered. „Death of an Airman” is an enjoyable and unorthodox whodunit from a writer whose short life was as remarkable as that of any of his fictional creations.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788381782951: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/offside-juliana-stone-181719u

Cena:


Europejski lider wzrostu

Autor: Marcin Piątkowski

Dlaczego niektóre kraje są bogate. a inne biedne? I dlaczego jedne kraje potrafią wydobyć się z gospodarczego zacofania. a inne tkwią w biedzie? Autor poszukuje i udziela odpowiedzi na te pytania na przykładzie Polski i jej bezprecedensowego sukcesu gospodarczego w ciągu ostatnich 30 lat. Pokazuje. że po 1989 roku Polska osiągnęła najszybsze tempo wzrostu w Europie i jedno z najszybszych na świecie. Dzięki temu w ciągu życia zaledwie jednego pokolenia dołączyła do wąskiej grupy krajów o wysokim poziomie dochodów i wkroczyła w swój nowy złoty wiek. Autor analizuje także przyczyny wcześniejszego wielowiekowego zacofania Polski i podkreśla kluczową rolę inkluzywnych instytucji. kultury. idei i indywidualności jako źródeł polskiego sukcesu po 1989 roku. Ponadto wskazuje na zagrożenia dla dalszego rozwoju i

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Offside

Autor: Juliana Stone

Kiedy hokejowy fenomen Billie-Jo Barker wraca po kontuzji do rodzinnego miasteczka i postanawia dołączyć do miejscowej męskiej ligi hokeja. rozpętuje się piekło. Nie chodzi nawet o to. czy Billie ma talent. bo tego nikt nie kwestionuje. ale o to. że Billie jest kobietą. Niektórzy miejscowi faceci nie chcą. żeby dziewczyna i do tego tak utalentowana należała do ich męskiego klubu.

Wkrótce Billie staje się tematem wszystkich rozmów w miasteczku i przyczyną swoistej wojny płci. Każdy mieszkaniec ma w tej sprawie coś do powiedzenia. Jednak Billie interesuje opinia tylko jednej osoby. która akurat niezbyt przejmuje się tym konfliktem – Logana Foresta. Mężczyzna złamał jej serce. gdy miała osiemnaście lat. a teraz w każdy piątek wychodzi z nią na lodowisko.

Billie-Jo Barker ma wiele do udowodnienia. Sobie. swoim siostro

:

Cena:łukasz malik, miłość ignacy karpowicz, egzamin gimnazjalny matematyka online, what the f, stanisław ignacy witkiewicz książki, zofia romanowiczowa, książka hobbit, chyłka 10 tom, larista melissa darwood, dan simmons hyperion, profilaktyka społeczna, dary aniołów miasto popiołów, eksperyment luke dittrich, sezon migracji na północ, nieoczywistość, chylka 3…