Wenecja

Wenecja

Autor: Manuela Gretkowska

Przewodnik po Wenecji. który czyta się jak powieść.

Gretkowska połączyła encyklopedyczne treści z literackim stand-upem.

Miasto papieży i grzeszników. artystów i złoczyńców. Kościoły buduje się tu z pieniędzy ściąganych od prostytutek. a współcześni mafiozi wykradają zwłoki dawnej świętej. Wenecja to też miejsce ukochane przez wielkich tego świata: malarzy. muzyków. pisarzy. Miasto. które oszałamia bogactwem estetycznym i wywołuje objawy somatyczne zwane syndromem weneckim.

Jestem przewodniczką po mieście bezcennym. już nieistniejącym. Poznasz moją wersję Wenecji – muszli zostawionej na lagunie przez ludzkie potwory. święte i utalentowane dziwki. szubrawców i geniuszy. zamieszkujących to miejsce przez ponad tysiąc lat. Oglądana – to turystyczny kicz. Przyłożona do ucha – zamiast szu

https://woblink.com/ebook/gdy-pada-deszcz-przejscie-zofia-stanecka-199690u: https://woblink.com/product-publication/download/199690/epub

Cena:


Musisz mi uwierzyć

Autor: Minka Kent

Dove nienawidzi swojego byłego męża. Czy to jednak znaczy. że pragnie jego śmierci…

Każdego dnia Dove Damiani przejeżdża obok swojego dawnego domu. w którym jej eks mieszka z jej psem i jej byłą instruktorką jogi. obok swoich dawnych sąsiadów i dawnego życia. które kiedyś opisywała z czułością jako „przerażająco idealne”.

Ludzie uważają Dove za zgorzkniałą i zawziętą. Po rozwodzie została praktycznie z niczym.

Kiedy ciało jej byłego męża zostaje znalezione w brzozowym zagajniku przed mieszkaniem Dove w dniu. w którym obchodziliby piątą rocznicę ślubu. śledczy czynią z niej główną podejrzaną. Przysięga. że tego nie zrobiła. W ciągu całego swojego trzydziestoczteroletniego życia nie skrzywdziła nawet muchy.

Jednak gdy dowodów świadczących pr

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 39.9


:

:

Cena:


Poradzisz sobie

Autor: Max Lucado

Poradzisz sobie z wszelkimi trudnościami – finansowymi. w związku. zdrowotnymi.

Boisz się. że nie dasz rady. Boisz się. że depresja nigdy nie minie. krzyki nigdy nie ustaną. ból nigdy nie zniknie. Czy to szare niebo kiedyś się rozpogodzi? Czy ten ciężar opuści kiedyś moje serce?

Tak! Zbawienie jest dla Biblii tym. czym muzyka jazzowa dla Mardi Gras: czymś głośnym. odważnym i wszechobecnym. Pomyśl o starotestamentowej historii Józefa – wrzucony do studni przez swoich braci. sprzedany w niewolę. niesłusznie skazany na więzienie. Jednak Bóg zamienił to. co złe. w ostateczne dobro. Bóg specjalizuje się w zbawianiu utrapionych. Tak było kiedyś i tak jest teraz. Potrzebujesz odrobiny nadziei w tych trudnych czasach? W takim razie przyda ci się to przesłanie:

Poradzisz sobie.

Nie będzie t

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 32.9


Po cudze pieniądze

Autor: Hanna Cygler

Szpiedzy informują i ostrzegają: cały nakład tej książki wkrótce zostanie sprzedany. Warto się pospieszyć. — Vincent V. Severski.

Co łączy zabójstwa w Nowym Jorku oraz skandal obyczajowy w armii niemieckiej? Losy bohaterów Po cudze pieniądze. ostatniej części trylogii powieściowej Hanny Cygler.

Rodzina Szuszkinów próbuje się odnaleźć w realiach gwałtownie rozwijającej się Ameryki. Maksymilian hrabia Kwilecki na krańcach Afryki szuka fortuny. a w sobie resztek człowieczeństwa. Hannelore Hallmann natomiast stara się dowiedzieć. czego może się spodziewać po swoim prawdziwym ojcu. Czy odnajdą swoje „nowe niebo” i odpokutują za dawne grzechy?

Po cudze pieniądze jest nie tylko fascynującą powieścią obyczajową o ludziach. którzy upadają i powstają. kochają i nienawidzą. mszczą się albo wybaczają. lecz także barwną opowieścią o świecie u progu XX stulecia. kiedy to radość ze zmian. nowych odkryć i wynalazków miesza się niepewnością jutra.

Wybuchowa mieszanka ludzkich emocji. pikantne opowieści z historii trzech kontynentów i pełen szczegółów obraz początków XX wieku. Czytajcie. bo warto! — Robert Ostaszewski.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 32.9


Szukając diagnozy

Autor: Lisa Sanders

Lisa Sanders doświadczyła już chyba wszystkiego. co nieoczywiste w jej profesji.

Wciąż bywa jednak zdezorientowana. analizując osobliwe przypadki schorzeń i dolegliwości. które opisuje w swojej niezwykle poczytnej autorskiej rubryce „Diagnosis”. To z niej pochodzą opublikowane w niniejszej książce zaskakujące i tajemnicze koincydencje symptomów. które zostały rozszyfrowane przez nią lub przez jej kolegów po fachu.

Młody mężczyzna. spędzający swoje urodziny na Bahamach. podczas kolacji próbuje barakudy. Kilka godzin później. tańcząc. upada na parkiet z obezwładniającym bólem brzucha. Kobieta w średnim wieku wraca do lekarza dwa dni po wizycie. na którą przyszła z lekką wysypką na grzbiecie dłoni. Teraz wysypka zrobiła się fioletowa i pokrywa całe jej ciało. Treser słoni w wędrownym

Wydawnictwo: Harde Wydawnictwo

Cena: 29.99maria bigoszewska, inna miłość szejka, alfabet mafii online, pan buk sklep, bad boy’s girl 2 pdf, zapach prawdy, lucyfer pdf, szajka bez końca, marketing turystyczny, witold wilczyński, socjologia codzienności pdf, ucieczki z prl, to twoje życie pokochaj je, czarny łabędź audiobook, magdalena sadownik pediatra, e-booki za darmo, stres psychologia pdf…