Stróże

Stróże

Autor: Jakub Ćwiek

LOKI – kłamca. oszust. zdrajca i… ostatnia nadzieja Twojego anioła stróża!

Nietypowe śledztwa. dziwne międzygatunkowe przyjaźnie i całe tony niebiańskiej biurokracji… Ot. dzień jak co dzień w pracy anioła stróża. 

Wszystko komplikuje się – jak zwykle… – przez Lokiego: cyngla od brudnej roboty. prowodyra i sprawcę niejednego zamieszania. Tym razem nordycki bóg kłamstwa pokaże pełnię swoich możliwości. 

Jeśli znasz i lubisz Kłamcę. Stróże sprawią. że polubisz go jeszcze bardziej. Jeśli nie znasz. oto świetna okazja. by zacząć właśnie od tej książki! A jeśli znalazłeś się w grupie. która miała autorowi za złe zakończenie tamtej historii. wiedz. że nic nie kończy się ostatecznie ani tylko na jeden sposób. 

STRÓŻE ZMIENIĄ WSZYSTKO!

Na poc

12.99: https://woblink.com/ebook/wesole-przygody-robin-hooda-pyle-howard-125740u

Cena:


Oczami radzieckiej zabawki

Autor: Konstanty Usenko

Oczami radzieckiej zabawki to barwna opowieść o rosyjskiej alternatywnej scenie muzycznej od początków punk rocka i nowej fali. aż po najnowsze produkcje z pogranicza hip-hopu. electro i innych stylów muzycznych. Z tekstów piosenek i ludzkich życiorysów. opisanych na tle społeczno-politycznej zawieruchy. wyłania się obraz współczesnej Rosji widzianej oczami pokolenia urodzonego w latach sześćdziesiątych. siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Autor opowiada o bohaterach radzieckiej i rosyjskiej offowej sceny muzycznej. notując na marginesie własne wspomnienia jako uczestnik i naoczny świadek wielu opisanych wydarzeń.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 26.9


ISBN

9788373925670: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/historie-o-zwyklym-szalenstwie-charles-bukowski-michal-przybysz-18132u

Cena:


Duchowni o duchownych

Autor: Nowak Artur

„Duchowni o duchownych” – sekretne życie duchownych skrywane w cieniu ołtarza. Z czym zmagają się polscy księżą i zakonnicy. gdy zostają sam na sam ze sobą? O tym w książce. jakiej w Polsce jeszcze nie było – „Duchowni o duchownych”. Dylematy moralne. zakłamanie. problemy psychiczne. homoseksualizm. alkoholizm. narkomania. pedofilia. czyli nieświęte życie tych. którzy mają prowadzić wiernych ku świętości. To nie są wymyślone historie. a relacje z pierwszej ręki. Autor. Artur Nowak. rozmawia z byłymi księżmi. zakonnikami i diakonami. Wszyscy rozmówcy wypowiadają się pod imieniem i nazwiskiem: Marcin Wójcik – były kleryk. Robert Samborski – były diakon. Marcin Kuśmierek – były ksiądz. Lesław Juszczyszyn – były ksiądz. Piotr Szeląg – były ksiądz. Maciej Biskup – dominikanin.

29.9: https://woblink.com/ebook/mieszkam-w-domu-w-ktorym-wszyscy-umarli-piotr-bratkowski-181403u

Cena:


Polska Piastów

Autor: Paweł Jasienica

Pierwsza część znanego cyklu esejów historycznych Pawła Jasienicy to – według słów samego autora – ‚swobodne literackie opowiadanie’ o dziejach Polski w okresie formowania się jej państwowości. Oglądamy tu losy kraju i narodu. który – rządzony przez przedstawicieli jednego rodu królewskiego – zdobywa sobie poczesne miejsce na mapie Europy. Jasienica wysuwa na plan pierwszy dzieje dynastii. sugestywnie ukazując zmagania. osiągnięcia i koleje życia piastowskich władców Polski.

Paweł Jasienica – Leon Lech Beynar. ps. Jasienica (ur. 10 listopada 1909 roku w Symbirsku. zm. 19 sierpnia 1970 roku w Warszawie) – polski pisarz historyczny. eseista i publicysta ‚Tygodnika Powszechnego’. W czasie II wojny światowej oficer Armii Krajowej. W lipcu 1948 roku został aresztowany przez komunistyczny Urząd Bezpieczeństwa i wypuszczony na wolność dzięki interwencji Bolesława Piaseckiego. Wstąpił do Stowarzyszenia Pax. z ramienia którego w 1950 roku zarządzał stowarzyszeniem Caritas. Od grudnia 1959 roku jeden z wiceprezesów Związku Literatów Polskich. Był również współredaktorem ‚Tygodnika Powszechnego’ oraz działaczem i ostatnim prezesem Klubu Krzywego Koła (1962).

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


ISBN

9788381358835: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/fejm-poradnik-poczatkujacego-celebryty-patryk-chilewicz-186527u

Cena:


ISBN

9788365506290: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/polaczeni-uwolnij-mnie-laurelin-paige-23934u

Cena:agent fbi, dyhotomia, legendy polskie chotomska, ostatnie zdanie nieboszczyka, historia astronomii, bracia slater 3 pdf, epidemia książka, www 1939 com pl, poronienia nawracające, collen hover, diamentowa droga sekta, rozwój lokalny i regionalny teoria i praktyka, rozwój psychoruchowy, roman schulz, zielone migdały, brian tracy maksimum osiągnięć pdf, c# windows forms, zwiadowcy 8 pdf, lars kepler książki, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych, powiedzmy gantenbein, 2 miliony za grunwald, beata śpiewankiewicz, krzyzowiec, kazuo ishiguro okruchy dnia…