Dom Wiedźm

Dom Wiedźm

Autor: Adam Faber

Ulubiony autor młodych czytelników nie zwalnia tempa. Mroczna kraina zaskakuje po raz kolejny! 

Callen Malloway nie miał w życiu lekko. Kilkukrotnie niemalże zginął przez magię. o której istnieniu do tej pory nawet nie wiedział. Podążał ku niej. a zawracany z toru. szukał nowych ścieżek. Bez pomocy March Sky. Callen nigdy nie pokonałby tylu przeciwności losu. Kiedy stara moc znów ożyje. a najbliżsi przyjaciele nie oprą się manipulacji wrogów. na wszystkich będą czekać nowe wyzwania. Czy March. która w niezwykłym Mieście Snów odkryła swoją prawdziwą naturę. okaże się dość magiczna. by przypomnieć Domowi Wiedźm o drzemiącej w nim sile?

Drogi czytelniku. czekają na Ciebie tajemnice. stare opowieści i kraina. która już nigdy nie będzie taka sama. bo to. co się wydarzy. odmieni jej los na zawsze!

https://woblink.com/product-publication/download/194560/epub: 1

Cena:


Kirgiz

Autor: Gustaw Zieliński

„Kirgiz” to romantyczna powieść poetycka. pełna nawiązań do takich dzieł jak mickiewiczowskie „Sonety krymskie” czy „Maria” Malczewskiego oraz twórczości Byrona. Puszkina czy Lermontowa. Stanowi ukazaną w orientalnym kostiumie apologię wolności oraz dychotomię miłości i zemsty. Gustaw Zieliński należał do drugiego pokolenia romantyków polskich i tzw. ukraińskiej szkoły poetów. Był uczestnikiem powstania listopadowego i zesłańcem syberyjskim.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788377796160: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/niebezpieczne-zwiazki-de-laclos-pierre-choderlos-193483u

Cena:


ISBN

9788381661379: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/nie-bedzie-jutra-agata-k-gojska-196519u

Cena:kępiński lęk, waleczna czarownica pdf, słownik pwn polski, inspektor parma, bonda nowa książka, totentanz książka, katarynka książka pdf, toksykologia pdf, gra o tron edycja ilustrowana, przykłady tezy, czarna kompania audiobook, bochenek repetytorium pdf, teorie handlu zagranicznego, peryferie miasta, adam mickiewicz biografia pdf…