Bitwa z rakiem

Bitwa z rakiem

Autor: Stasiak Bożena

Rosnąca popularność tzw. niekonwencjonalnych czy alternatywnych metod leczenia onkologicznego i zastępowanie nimi medycyny opartej na dowodach naukowych staje się często źródłem ludzkich dramatów. Książka Bitwa z rakiem – Bożeny Stasiak przedstawia to zagadnienie w sposób przystępny i ilustrowany prawdziwymi historiami. zwracając uwagę na związane z nim zagrożenia. Pozycja ta stanowi doskonały przykład medycznej edukacji naszego społeczeństwa. Gorąco polecam ją chorym na nowotwory i ich rodzinom. ale także wszystkim osobom zainteresowanym tym ważnym problemem.

Prof. dr hab. med. Jacek Jassem – polski onkolog i nauczyciel akademicki. profesor nauk medycznych. profesor zwyczajny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Prezes Polskiej Ligii Walki z Rakiem.

Wydawnictwo: Harde Wydawnictwo

Cena: 39.99


Tajemnice Sand Hill Road

Autor: Scott Kupor

Poznaj myślenie inwestorów i zobacz. jak pozyskać venture capital.

Jeżeli przyjąć. że Dolina Krzemowa to największa na świecie maszynka do produkowania majątku. to Sand Hill Road należałoby uznać za napędzający ją silnik. To właśnie tam znajdziesz najbardziej znane nazwiska w branży venture capital. w tym słynną firmę inwestycyjną Andreessen Horowitz. gdzie partnerem zarządzającym jest Scott Kupor – prawnik. który postanowił zostać przedsiębiorcą. a potem również inwestorem VC.

Bez względu na to. czy próbujesz właśnie rozkręcić nową firmę. czy ten etap masz już za sobą i chcesz skalować jej działalność. musisz koniecznie zrozumieć. jak myślą inwestorzy VC. Trzymasz w rękach pierwszą książkę. która wyjaśnia. jak dokładnie inwestorzy ci decydują. w co

:

Cena:


1

:

:

Cena:totem książka, penelope douglas birthday girl pdf, tangerynka, wiktor suworow lodołamacz, ślad po złamanych skrzydłach, maciej balcerzak, matura czytanie ze zrozumieniem, władca lewawu audiobook, english for dietetics pdf, niebo istnieje… naprawdę, piotr deja, gry angry birds w kosmosie, ebooki do pobrania, atlas ćwiczeń pdf, marianas web, fibak chirurgia, aleja włókniarek, język angielski podstawy pdf, artysta mrożek interpretacja, kiedy umrę, irydion krasiński…