ISBN

ISBN

9788366500808: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/zla-krew-maria-jaszczurowska-carreyrou-john-194873u

Cena:


Zyg-zyg marchewka

Autor: Katarzyna Ryrych

Zyga . aktualnie szczęśliwy posiadacz aż kilku par dżinsów. należy do tych. którzy nie mają lekko. Życie bez przerwy gra mu na nosie. fundując niespodziankę za niespodzianką. Kryzys szczęśliwego dotąd związku. nagły ślub przyjaciela. studia i polityka. której tak boi się matka Zygi.

A w ogóle… to dobrze. że odeszła ciotka. Bo jak jej wyjaśnić. że wojna. która zaczyna się 13 grudnia 1981 roku. jest inna od tej. którą przeżyła?

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 18.9


Popioły

Autor: Stefan Żeromski

Historia ludzi. którzy z popiołem w sercu powracają z pól bitewnych Europy do Polski – ich legenda podtrzyma narodowe dzieje.

Kochliwy szlachcic Rafał Olbromski popada w tarapaty. Wypędzony przez ojca z domu trafia pod opiekę księcia Gintułta i wchodzi w kręgi masonerii. Spotyka przyjaciela z lat szkolnych. Krzysztofa Cedrę. i dzięki niemu zostaje wprowadzony na warszawskie salony. Wieści przynoszone z Europy przez byłych legionistów polskich sprawiają. że przyjaciele podejmują eskapadę do armii napoleońskiej. wierząc. iż walka przyniesie upragnioną wolność.

‚Czytając Popioły. jesteśmy siłą rzeczy jakby uczestnikami aktu pewnego misterium dostępnego tylko dla wtajemniczonych. wskutek niedomówień. uników i aluzji obliczonych na oszukanie cenzorów. (…) Popioły to misterium patriotyzmu celebrowane przez autora’.

Aleksander Achmatowicz

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 36


ISBN

9788365970664: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/martwa-dolina-frank-westerman-196492u

Cena:latające ryby chomikuj, jarosław skowroński, e książki za darmo, immunitet mroz, mankiw taylor mikroekonomia, jon frederickson, publio.pl, koniec wszystkiego, w drodze z maryją pdf, gdzie kupować komiksy, vampirina kolorowanki, krzysztof jaskułowski, jelita mózg i spółka, życie, piękna katastrofa, średniowieczny bard wagant, zemsta fredro, cesar millan książki…