ISBN

ISBN

9788380323360: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/odbiore-ci-wszystko-lillegraven-ruth-147280u

Cena:


1

:

:

Cena:


Sedno życia

Autor: Katarzyna Kielecka

Co składa się na sedno życia samotnej kobiety?

Edyta. zakompleksiona i zdystansowana trzydziestolatka. niechętnie przyjmuje od brata propozycję pracy. Nie przypuszcza. że pociągnie to za sobą kolejne zwroty i zburzy jej cenny spokój. Niespodziewana diagnoza lekarska i spotkanie przyjaciółki z dzieciństwa wyzwalają w zamkniętym świecie bohaterki lawinę zmian. która zdaje się nie mieć końca. 

Czy kobieta stawi czoła problemom i spełni obietnicę? 

Niezwykła powieść o szukaniu drogi do akceptacji siebie. o łamaniu wewnętrznych barier oraz o tym. jak trudno nauczyć się kochać.

W przygotowaniu Piętno dzieciństwa.

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 29.9


Ziemia obiecana

Autor: Władysław Reymont

„Ziemia obiecana” to słynna powieść Władysława Reymonta. Tematem powieści jest mechanizm „robienia pieniędzy” przez jej trzech bohaterów. z których jeden jest Polakiem (Karol Borowiecki). drugi Niemcem (Max Baum). a trzeci Żydem (Moryc Welt). Różnice pochodzenia i obyczajów nie dzielą ich. wręcz przeciwnie – wykorzystują je dla skutecznego działania i wygrywania z konkurencją.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 4.49


Krew. pot i piksele. Chwalebne i niepokojące opowieści o tym. jak robi się gry

Autor: Schreier Jason

Międzynarodowy bestseller! Jak powstają znane gry – Wiedźmin. Dragon Age. Stardew Valley. Destiny. Diablo?

Tworzenie gier komputerowych w dzisiejszych czasach jest często bardziej fascynujące niż efekt końcowy. Jason Schreier zabiera czytelników w niezwykłą podróż za kulisy przemysłu gier wideo. gdzie twórcą może być zespół 600 przepracowanych geeków lub jeden geniusz. Opisując artystyczne wyzwania stojące przed producentami. techniczne bariery. żądania graczy i pracę przypominającą robotę w korporacji. autor dochodzi do wniosku. że każda z gier jest swoistym cudem.

To podróż do istnego piekła. jakim jest świat twórców gier. a jednocześnie hołd dla wszystkich tych. którzy próbują sprostać niebotycznym oczekiwaniom otoczen

39.9: https://woblink.com/ebook/papierowa-ksiezniczka-erin-watt-34791u

Cena:


Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek?. Liczba Dunbara i inne wybryki ewolucji

Autor: Robin Dunbar

Książka wybitnego antropologa. w której każdy znajdzie coś dla siebie. Robin Dunbar zabiera nas w podróż w świat ewolucji. naukowych odkryć i psychologii. Wyjaśnia m.in. dlaczego monogamiście potrzebny jest większy mózg. dlaczego warto kupić nowy garnitur na rozmowę o pracę. jak interpretować ogłoszenia matrymonialne. ryzyko igrania z mechanizmami ewolucji oraz ilu maksymalnie przyjaciół możemy zdobyć w ciągu całego życia.

To prowokacyjna i pobudzająca wyobraźnię lektura. obowiązkowa dla wszystkich. którzy chcą zrozumieć. dlaczego ludzie zachowują się tak. jak się zachowują – i co to znaczy ‚być człowiekiem’.

Zabawna i pouczająca książka. Obejmując imponujący zakres tematów i dyscyplin naukowych. Dunbar eksploruje sposoby. przez które nasze mózgi kontrolują każdy aspekt naszego życia społecznego (niespodzianka – jesteśmy znacznie mniej skomplikowani. niż nam się wydaje). Nasze potrzeby. preferencje i podobieństwa są wypadkową tego. czym – a nie kim – jesteśmy. Pełna ciekawych faktów i naznaczona niepodrabialnym stylem autora. książka Dunbara to fascynujący wykład. którego większość czytelników nie chciałaby przegapić. – „Publishers Weekly”

Autor przemawia z pozycji autorytetu i uwodzi nas swoim stylem tak. jak może to robić tylko wytrawny gawędziarz. – „New Scientist”

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 49.9zosia z wołynia, anioł ze stygmatami, scenariusze dla dzieci, książka steve jobs, avanti marzec 2019, tijan ekipa pdf, angielskie idiomy pdf, hinduski epos, nawiązania do biblii w literaturze, infj praca, krótsze ramię moskwy, bractwo śmierci, jarosław kaczmarek, bolesław leśmian książki, libra ebook, paweł bryła, o fotografii susan sontag…