Red. White & Royal Blue

Red. White & Royal Blue

Autor: McQuiston Casey

Co się stanie. gdy Pierwszy Syn Ameryki zakocha się w księciu Walii?

Podczas wesela na brytyjskim dworze królewskim wybucha kłótnia. W jej wyniku książę Henry i Alex – syn prezydentki USA – lądują w torcie weselnym. co wywołuje kryzys dyplomatyczny między państwami. Żeby go zażegnać. PR-owcy wymyślają ustawkę: Henry i Alex mają spędzić razem jeden dzień. pokazując się mediom jako najlepsi przyjaciele. Nikt się nie spodziewa. że fałszywa. instagramowa przyjaźń przerodzi się w uczucie. które młodzi mężczyźni będą zmuszeni ukrywać przed całym światem. Jak długo dadzą radę udawać?

Powieść ‚Red. White & Royal Blue’ była wydarzeniem roku w USA. gdzie pokochały ją miliony młodych czytelników i czytelniczek. Niezwykle wciągająca. zabawna i czuła. udowadnia. że prawdziwa miłość nie zawsze jest dyplomatyczna.

Nagrody i wyróżnienia:

Bestseller ‚New York Timesa’.

Najlepsza książka roku według ‚Vogue’. NPR. ‚Vanity Fair’. ‚Entertainment Weekly’ i wielu innych mediów.

Laureatka nagrody czytelników Goodreads Choice Awards 2019 w kategorii debiut roku oraz romans roku.

Napisali o książce:

Znakomity debiut. Trudno jest patrzeć. jak Alex zakochuje się w Henrym. samemu się trochę nie zakochując – w nich i w tej niezwykłej. cudownej książce.

‚The New York Times Book Review’

Arcydzieło. Życie w świecie tej książki naprawdę dodaje otuchy. podobnie jak wyobrażenie sobie. że mogłoby ono stać się rzeczywistością.

‚Vogue’

Szaleństwo na punkcie Alexa i Henry’ego dotarło do Polski jeszcze przed naszą premierą. a czytelniczki dzieliły się entuzjastycznymi recenzjami m.in. na LubimyCzytać.pl:

Tyle dobrego słyszałam. więc stwierdziłam: ja obalę te zachwyty! Nooooo. nie wyszło xD.

Cudowna książka – inna. niż się spodziewałam. Nie czytałam wcześniej powieści. w której wątek romantyczny rozgrywa się między dwiema osobami płci męskiej i się bałam (nie wiedzieć dlaczego). Okazało się. że niepotrzebnie. ponieważ historia tych postaci jest wartościowa. a przede wszystkim przezabawna. Polecam książkę wszystkim wielbicielom komedii czy romansów. a w szczególności osobom. które – tak jak ja – miały opory przed poznaniem historii dwóch nieheteroseksualnych chłopców. Zakochacie się!

Sk8er123. LubimyCzytać.pl

Polecam. ale nie do czytania w miejscu publicznym. bo okrzyki zachwytu i radości pojawiają się u czytelnika bardzo często.

Spectrum. LubimyCzytać.pl

Jejciu. ależ to było dobre. Słodka. zabawna. wzruszająca. po prostu CUDOWNA!

KamaZa. LubimyCzytać.pl

Urocza i przezabawna. Aż żałuję. że tak długo zwlekałam z lekturą tej książki. ale serio: Ludzie. to jest jedna z tych książek. na które zawsze jest ochota! 😀

Blair. LubimyCzytać.pl

Casey McQuiston – autorka bestsellera ‚Red. White & Royal Blue’ oraz miłośniczka ciast. Pisze książki o mądrych ludziach. którzy zakochują się nie w tym. w kim trzeba. Urodzona i wychowana w południowej Luizjanie. obecnie mieszka w Nowym Jorku z Pepperem. pudlem na etacie osobistego asystenta.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 22.4


:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 29.9


Mam faceta i mam… problem

Autor: Katarzyna Miller

Odkryj tajemnice udanego związku.

Większość kobiet marzy o udanym związku. Myślą. że największy kłopot to znalezienie właściwego partnera. Tymczasem okazuje się. że większość problemów dopiero nadejdzie…

Jak skutecznie komunikować się z partnerem? A jak z jego rodziną?

Jak pogodzić pragnienia i nawyki dwóch osób? W jaki sposób będąc w związku. dbać o swoją indywidualność? Czy związek to inwestycja?

To tylko część spośród pytań. na które znajdziesz odpowiedzi w książce Mam faceta i mam… problem.

Katarzyna Miller i Suzan Giżyńska w okraszonych humorem rozmowach doradzają. jak postępować. by związek był szczęśliwy.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: Ondine Cohane


Na ostrzu noża

Autor: Ness Patrick

Niezwykła podróż do świata. w którym nie ma kobiet. a wszystkie żywe stworzenia słyszą swoje myśli w niemilknącym strumieniu dźwięków. słów i obrazów zwanym Szumem.

Tood Hewitt jest jedynym chłopcem w osadzie pełnej mężczyzn. Odkąd osadnicy zostali zarażeni Szumem. Todd słyszy wszystko. co mężczyźni myślą. a oni słyszą wszystko. co myśli on. Za miesiąc ma stać się mężczyzną. ale wśród otaczającej go kakofonii orientuje się. że mieszkańcy osady coś przed nim ukrywają – coś tak strasznego. że Todd zmuszony jest uciec wraz ze swoim psem. którego prosty. lojalny głos również słyszy.

Ścigani przez wrogo nastawionych osadników. chłopiec i pies natrafiają na dziwną. milczącą dziewczynę. Kim ona jest? I dlaczego nie została zabita przez chorobę. tak jak wszystkie inne kobiety w Nowym Świecie? W trakcie wspólnej podróży Todd będzie musiał oduczyć się wszystkiego. co zna. by zrozumieć. kim naprawdę jest.

Wielokrotnie nagradzany bestseller Patricka Nessa – autora słynnych Siedmiu minut po północy. Na podstawie książki został nakręcony film z Daisy Ridley i Tomem Hollandem w rolach głównych. który wejdzie na ekrany kin w 2020 roku.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 34wielki ogarniacz życia we dwoje, ks piotr kocur, hashimoto pdf, milk and honey pdf, antygona kartkówka, salij, geografia powtórzenie do matury pdf, mirabelka książka, rework książka, syn saula, pasja według einara, książki online free, zeszyty apteczne pdf, zestaw ćwiczeń odchudzających, socjopaci są wśród nas, adam węgłowski, zlodziejka książek, wobling, mechanika ogólna leyko pdf, dobromir makowski, tomasz terlikowski książki…