Ojcze nasz

Ojcze nasz

Autor: Papież Franciszek

Czy dobrze rozumiemy sens słów. które codziennie wypowiadamy wraz z ponad miliardem ludzi na ziemi? Ludzi. którzy mieszkają w różnych krajach. mają różny kolor skóry. pracę. których wiara różni się od siebie. ale jednak zgodnie powtarzają: „bądź wola Twoja jako w niebie. tak i na ziemi”?

Papież Franciszek sięgnął do jedynej modlitwy. której nauczył nas sam Jezus. Osobiście wytłumaczył znaczenie jej poszczególnych wezwań. zabierając tym samym głos w dyskusji o możliwych zmianach w tłumaczeniu „Ojcze nasz”. Dzięki temu mamy szansę lepiej zrozumieć. czym jest chrześcijaństwo. a przede wszystkim – na czym polega nasza relacja z Ojcem.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 23.99


Wiesz. możesz – DZIAŁAJ!

Autor: Ken Blanchard

Korzystaj ze zdobytej wiedzy i zmieniaj swoje życie!

Dlaczego tak wiele rzeczy. których uczymy się z tak dużym wysiłkiem. jakoś po prostu się nie utrwala? Ponieważ całą energię wkładamy w nabywanie nowych umiejętności i kształtowanie lepszych nawyków. brakuje nam natomiast skutecznych strategii. dzięki którym moglibyśmy zapamiętać wszystkie te przydatne informacje i zacząć je stosować w praktyce. W niniejszej książce Ken Blanchard. Paul J. Meyer oraz Dick Ruhe opowiadają historię o pisarzu. którego nurtują pewne pytania. i o przedsiębiorcy. który potrafi na nie odpowiedzieć. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody. dzięki której zaczniesz się skuteczniej uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu wprowadzenia trwałych zmian.

D

19.9: https://woblink.com/ebook/teoria-gier-ken-binmore-31858u

Cena:


Głodnemu trup na myśli

Autor: Iwona Banach

Do drogiego ośrodka leczenia zaburzeń odżywiania przyjeżdżają dwie „polskie Amerykanki”. Kiedy zwłoki jednej z nich zostają znalezione na klatce schodowej pobliskiego bloku. marząca o karierze prywatnego detektywa Magda postanawia rozpocząć śledztwo. Niebawem okazuje się. że zmarła kobieta była milionerką. że pochodziła właśnie z tych okolic i że… zobaczyła ducha.

Magda zakłada agencję detektywistyczną. licząc na pomoc ze strony swojego chłopaka policjanta. ale Mikołaj od początku był przeciwny temu pomysłowi i nie zamierza jej wspierać. Magda nie poddaje się i zaczyna działać na własną rękę. Sytuację wykorzystuje Paweł. który nadal chce odzyskać byłą dziewczynę. Tymczasem Emilia Gałązka jest już gotowa na kolejny koniec świata.

Wydawnictwo: Wydaw

Cena:minecraft wyspa, tomasz piekot, pościg elle kennedy pdf chomikuj, filip rybakowski, marek różycki jr, ryzyko kredytowe w banku, deszcze niespokojne harmonijka, wydawnictwo gmork, biblia początek roman zając, diabelski hrabia, janusz barański, joanna skwara, psychologia ekologiczna, ofiara karin slaughter, stanisław patek, smakosz piwa, dragon age solucja, to koniec anno, anna świderkówna rozmowy o biblii…