Pusta ziemia

Pusta ziemia

Autor: Bohdan Szymczak

Pionierska wyprawa. mająca na celu eksplorację przestrzeni poza Układem Słonecznym. właśnie dobiega końca. Ekipa badawcza. w której znaleźli się między innymi trzeźwo patrzący na świat inżynier Tom. zapalony naukowiec profesor Thompson i sceptyczna programistka Marta. w końcu wraca na Ziemię. Ale ze względu na różnice czasoprzestrzenne od rozpoczęcia ich eskapady minęły już… siedemset pięćdziesiąt dwa lata. a na ich rodzimej planecie zaszły wielkie zmiany. Czym zaskoczy ich nowa. trudna do zaakceptowania rzeczywistość?

Fascynujące przygody. walka ze śmiertelnym zagrożeniem i namiętności. które mogą pomóc w przetrwaniu najgorszego kryzysu… I niezwykle aktualne pytanie o przyszłość świata. który tylko pozornie jest dobrze nam znany i bezpieczny.

Pusta Ziemi

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 23


Sennik ciem i motyli

Autor: Robert Pucek

„Sennik ciem i motyli” to już trzecia książka Roberta Pucka. mieszkającego z dala od cywilizacji. za to blisko stworzeń. których żyjąc w mieście. nie widzimy lub nie chcemy widzieć. I jak to z tym autorem bywa. ćmy i motyle stają tylko punktem wyjścia do erudycyjnych opowieści.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 27.9


Herezje i prawdy

Autor: Stanisław Cat-Mackiewicz

Herezje i prawdy mimo upływu pół wieku od momentu powstania są nadal świetną lekturą. (…) godną polecenia. mimo swoich śmiałych. nieraz może zbyt śmiałych hipotez. ocierających się prawie o historię alternatywną (…). Niniejsza książka jest także bez wątpienia wyrazem fascynacji Mackiewicza dynastią jagiellońską. a jednocześnie wyrazem tęsknoty za światem. który odszedł wraz z wybuchem drugiej wojny światowej i bezpowrotnie pogrzebał ideę jagiellońską.

Wydawnictwo: Universitas

Cena: 12


Dysonans

Autor: Krzysztof Kogut

„Dysonans” Krzysztofa Koguta to powieść przygodowa napisana w formie pamiętnika. Autor pokazuje w niej człowieka. jako jednostkę życia społecznego nacechowaną pewnymi indywidualnymi wartościami moralnymi. Instynktowna natura ludzka bez przerwy miesza się tu z nabytym doświadczeniem. W świecie przepełnionym materializmem człowiek w swojej pierwotnej postaci nie istnieje – zatraca się w życiu nowoczesnym i dąży do szybkiego wzbogacania się. Słaby jest ten. kto nie potrafi dopasować się do rytmu życia we współczesności. Bohater powieści jest niespójną jednostką. elementem niepasującym do reszty. o innym sposobie myślenia. Czuje. że w swoich rozważaniach jest sam i wokół nie ma nikogo podobnego do niego. Jego odosobnienie oraz niechęć do współczesnej typowości ludzkiej. której normy zachowań grzecznościow

Wydawnictwo: Drzewo Babel

Cena: 36


Stan zagrożenia

Autor: Steve Berry

Steve Berry. autor pełnych przygód bestsellerów. w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie. czy federalny podatek dochodowy jest zgodny z prawem.

Międzynarodowa intryga. wartka akcja i śmiałe spekulacje tworzą ekscytujący i prowokacyjny thriller. w którym realia epoki Franklina Delano Roosevelta mieszają się ze szczegółami z czasu podpisania 16. poprawki do konstytucji w 1913 roku i współczesnością.

Na podstawie 16. poprawki do konstytucji obywatele Stanów Zjednoczonych muszą płacić podatek dochodowy. Co by się jednak stało. gdyby z samą poprawką wiązały się prawne wątpliwości. a na jaw wyszły tajemnice podważające zasadność poboru podatków?

Cotton Malone. agent Magellan Billet. elitarnej jednostki wywiadowczej w ramach Departamentu Sprawiedliwości USA. przechodzi na emeryturę i zostaje

33: https://woblink.com/ebook/nie-w-moim-typie-mikolaj-milcke-148958u

Cena:


Grobowiec tyrana

Autor: Rick Riordan

Ósmy kwietnia. Wedle ohydnego prawa jazdy. w które zaopatrzył mnie mój ojciec Zeus. kiedy przemienił mnie z fantastycznego boga Apollina w żałosnego śmiertelnika Lestera. są to moje nowe urodziny. W tym samym dniu cesarze Kaligula i Kommodus planują atak na Obóz Jupiter. ośrodek treningowy rzymskich herosów. Och. czy wspominałem. że to również dzień krwawego księżyca. kiedy na dodatek zły król zamierza wypuścić na nas armię nieumarłych? Honorowym gościem będzie Sybilla Kumańska. która chętnie zdzieliłaby mnie wałkiem po głowie. Wygląda na to. że tę imprezę każdy będzie chciał omijać szerokim łukiem. Zwłaszcza ja.

Moi heroiczni sojusznicy – Hazel. Frank. Reyna i cały rzymski legion – przygotowują się do bitwy. Harpia Ella z pomocą swojego przyjaciela cyklopa Tysona szuka profetyczn

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99ebook do pobrania, zarządzanie przedsiębiorstwem pdf, maja lidia kossakowska siewca wiatru, słownik medyczny polsko niemiecki, patryk gałuszka, gdzie ci mężczyźni zimbardo pdf, kpa komentarz pdf, wolański edycja tekstów pdf, istp, ibuk pwn, panzer general, jemielniak badania jakościowe pdf, obcym alfabetem, joanna bednarz, kandyd wolter, 59 sekund. pomyśl chwilę zmień wiele, inżynieria ruchu drogowego, podkultura więzienna, monika makowska…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin