Lokatorka

Lokatorka

Autor: JP Delaney

Emma już nie mieszka przy Folgate Street 1. na jej miejsce wprowadza się Jane. Obie lokatorki. obecna i była. są do siebie bardzo podobne: kolor włosów. rysy twarzy. pragnienie rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Ultranowoczesne mieszkanie wymaga dostosowania się do surowych reguł narzuconych przez właściciela. ale wydaje się idealne do porządkowania życiowego chaosu. Kobiety łączy coś jeszcze – enigmatyczna więź z właścicielem apartamentu. Jednak po pewnym czasie obok pożądania pojawia się niepewność i niepokój.

Co różni Emmę i Jane? Emma już nie żyje. Jane jeszcze tak.

Doskonały thriller psychologiczny. który podbił listy bestsellerów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

„Lokatorka” ukaże się w 38 krajach. Trwają prace nad ekranizacją powieści. Reżyserem filmu jest Ron Howard. twórca takich hitów jak „Ed TV”. „Piękny umysł” czy „Kod da Vinci”.


Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 28.99


Szósty. Po latach

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Przeszłość zawsze nas dopada. Bo tak naprawdę nigdy nas nie opuszcza.

Po latach od pierwszego wydania ulubionego przez czytelników kryminału Agnieszki Lingas-Łoniewskiej książka o seryjnym mordercy ponownie trafia do Czytelników – w wersji poprawionej i rozszerzonej o dodatkowe. trzymające w napięciu. zakończenie. Nowe postaci. nowe wątki i godny uwielbianej autorki suspens.

Gdy w grę wchodzi miłość. żadna siła nie jest w stanie powstrzymać inspektora Marcina Langera przed nadludzkim wysiłkiem i odnalezieniem oprawcy zielonookich blondynek. do których zalicza się jego ukochana. Gdy gra toczy się o zbawienie – psychopatyczny zabójca nie respektuje żadnych granic. Nawet jeśli zbawienie jest wyimaginowane. a motorem działania – obłęd. A może zwłaszcza wtedy.

20: https://woblink.com/ebook/horyzont-jakub-malecki-164787u

Cena:


ISBN

9788364846885: Wydawnictwo

Format

13.7: https://woblink.com/ebook/projekt-zdrowie-anders-hansen-carl-johan-sundberg-29064u

Cena: Carl Johan Sundbergmetal gear solid v the phantom pain poradnik, arkadiusz wowerka, srebrne skrzydła, perska milosc, europa davies, trylogia czarnego maga pdf, kronika prokosza pdf, chłopi (powieść), potwory w mitologii greckiej, woblink.pl, szewczyk kolorowanka, czarna wdowa na zawsze czerwona, dziewczynka z parku pdf, aleksandra radomska, epistemologiczny, biblioteka pwn, mitologie barthes, jak lepiej myśleć. dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych, genialna przyjaciolka…