ISBN

ISBN

9788381951531: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/lopata-do-serca-marta-obuch-183485u

Cena:


Wszystko jest względne. 14 mrocznych opowieści

Autor: Stephen King

Czternaście opowiadań mistrza horroru. Razem z bohaterami trafiamy do tajemniczego świata z cyklu Mroczna Wieża. by stawić czoła wampirzycom. ale już kilkanaście stron dalej uciekamy wraz z Johnem Dillingerem przed obławą FBI. Spotykamy wędrujących nieboszczyków. prześladuje nas zmieniający się obraz i trafiamy do nawiedzonego pokoju hotelowego. gdzie od lat dochodzi do makabrycznych wypadków. W restauracji musimy się zmierzyć z szaleńcem. który ni z tego. ni z owego postanowia nas zabić. A kiedy wybieramy się nad rzekę. by spokojnie połowić pstrągi. natykamy się na samego diabła.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 25.6


W osiemdziesiąt dni dookoła świata

Autor: Juliusz Verne

‚W osiemdziesiąt dni dookoła świata’ to jedna z najsłynniejszych powieści Juliusza Verne’a.

Głównym bohaterem opowieści jest angielski dżentelmen Phileas Fogg. znany jako stateczny. bogaty acz skromny samotnik. Zaskoczeniem dla wszystkich jest zdarzenie. podczas którego zakłada się o 20.000 funtów szterlingów ze swoimi znajomymi z gry w wista. że objedzie świat wokoło w ciągu 80 dni.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 3.99


Angela Musolesi

:

:

Cena:mały oświęcim, zony gejow, lukasz kamienski, robotnicy xix wiek, ogólna teoria zatrudnienia, procentu i pieniądza, słownik pedagogiczny kupisiewicz pdf, roman szewczyk, audiobook wołoszański, ciasto dla diabetyków, podstawy chemii nieorganicznej bielański, słownik łacińsko polski pdf, imię róży audiobook, feynmana wykłady z fizyki pdf, tankiści…