Krocząc z Bogiem przez ból i cierpienie

Krocząc z Bogiem przez ból i cierpienie

Autor: Keller Timothy

Kiedy spadają na nas ból i cierpienie. w końcu zaczynamy rozumieć nie tylko to. że nie panujemy nad swoim życiem. ale także to. że nigdy nad nim nie panowaliśmy.

Pytanie. dlaczego Bóg miałby pozwolić na istnienie bólu i cierpienia na świecie. od zawsze dręczyło ludzi wierzących i niewierzących. W książce Krocząc z Bogiem przez ból i cierpienie Timothy Keller mierzy się z tą nieprzemijającą kwestią. Autor wskazuje na znaczenie oraz powód dla bólu i cierpienia w naszym życiu. W przekonujący i przełomowy sposób dowodzi. że jest to nieodzowna część ludzkiego doświadczenia. którą można przezwyciężyć tylko dzięki zrozumieniu naszej relacji z Bogiem. Odwołując się do mądrości Pisma Świętego i osobistych relacji o zwycięstwie nad przeciwnościami.

30: https://woblink.com/ebook/laska-na-codzien-paul-david-tripp-208096u

Cena:


W Drodze

Format: EPUB.MOBI

33.99

1: Autor

Cena:


Droga pani Bird

Autor: AJ Pearce

Jak pocieszyć przyjaciółkę po stracie narzeczonego?

Czy pomiędzy nalotami niemieckich bombowców można kochać. śmiać się i tańczyć fokstrota?

Wojna oczami brytyjskich dziewczyn i kobiet

Nominacja do British Book Awards

Londyn. 1941. Pośród bomb spadających na miasto Emmeline Lake. młodziutka ochotniczka służby pożarniczej. marzy o karierze dzielnej korespondentki wojennej. Nieoczekiwanie zostaje zatrudniona w redakcji „Przyjaciółki Kobiety” jako maszynistka apodyktycznej i pruderyjnej Henrietty Bird. redaktorki rubryki z poradami. Pani Bird nie chce czytać ani tym bardziej odpowiadać na listy „nieprzyjemne”. a już na pewno nie te o miłości. smutku czy moralnych rozterkach. Jednak Emmy nie potrafi przestać myśleć o pozbawionych wsparcia zrozpaczonych czytelniczkach – kobietach. którym wojna wywróciła życie do góry nogami. które tęskniły za swoimi mężami albo zostały same i zakochały się w nieodpowiednim mężczyźnie. Głęboko poruszona uznaje. że musi im pomóc. Potajemnie zaczyna odpisywać na listy. które miały wylądować w koszu – w końcu to nic złego.

Pełna ciepła i humoru. podnosząca na duchu opowieść o zwykłych Brytyjkach stawiających czoło wojennej nawałnicy jest debiutem A.J. Pearce. Autorka inspirowała się prawdziwymi listami wysyłanymi przez czytelniczki do gazet podczas II wojny światowej. Na podstawie książki powstaje serial telewizyjny. W przygotowaniu także sequel powieści.

Huk spadających z nieba pocisków i łuny pożarów. W bombardowanym Londynie rozgrywa się jedna z najbardziej wzruszających historii II wojny światowej. Życie przy tym toczy się dalej. a ratunkiem są humor. przyjaźń i empatia. Losy Emmy Lake porwały mnie i poruszyły. Kobiecy hart ducha potrafi zdziałać cuda!

– Anna Herbich. autorka Dziewczyn z Powstania

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 32the settlers: narodziny kultur, allen carr jak skutecznie rzucić palenie, nowa baśń, oczyszczanie wątroby z kamieni, błogosławieni którzy naśladują jezusa, möglich, zabawy z prawem autorskim, daleko od morza, lem astronauci, choroba jako metafora, ebooki księgarnia, 365 dni lipińska, ewa marynowicz hetka, polactwo, zwiadowcy 2, r programowanie…