10286

10286

30.99: https://woblink.com/ebook/schizofrenia-antoni-kepinski-10286u

1

:

Cena:


I tak nie przestanę Cię kochać

Autor: Maria Ulatowska

Zojce i Krzysztofowi niebo runęło na głowy. Bo można pokonać każdą przeszkodę. ale jak wygrać z pojawiającą się nagle biologiczną matką panny młodej? Która na dodatek oświadcza. że pan młody jest jej przyrodnim bratankiem…

Zojka robi więc to. do czego przyzwyczaiła się od dzieciństwa. Ucieka. Choć tym razem gdzieś w głębi serca wie. że wróci. Bo tak jak nie mogłaby żyć bez powietrza. nie mogłaby żyć bez ukochanego Krzysia. Krzysztof wierzy. że jej ucieczka nie jest bezpowrotna. ale postanawia. że znajdzie ją. zanim dziewczyna postanowi wrócić. Bo i on bez powietrza żyć nie może.

A w tle opowieść o tym. czy na tym świecie – bez powietrza – w ogóle żyć będą mogły wnuki. Nie tylko Zojki i Krzysztofa. ale i nasze. Moje. twoje. naszych przyjaciół.

Maria Ulatowska. Jacek Skowroński – kobieta po przejściach. mężczyzna z przeszłością. A w literacką teraźniejszość weszli razem pięć lat temu. Ona – pisywała utwory obyczajowe. on – sensacyjne. Udało im się połączyć siły i wypracować jednolity styl. Ich pierwsza wspólna powieść to ‚Autorka’. wydana w 2014 r. Przed czytelnikami już książka dziewiąta. Twierdzą. że pomysłów mają na co najmniej trzydzieści lat współpracy. W żadnej bibliotece nikt nie ma co do tego wątpliwości.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


EPUB.MOBI

14368: 18

https://woblink.com/product-publication/download/14368/epub

:

Cena:siedem grzechow glownych, teresa michałowska średniowiecze, wszystkie odcienie pożądania pdf, szpital przemienienia, kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca, dorota masłowska wojna polsko ruska, wojna nadejdzie jutro, moje prawa ważna sprawa, kazimierz kutz książki, renesans język polski, zwrotnice dziejów. alternatywne historie polski, fabryka słów sp. z o.o., thompson james, przygody pirata rabarbara, serotonina houellebecq premiera, diabli dykcjonarz, drzewo genealogiczne edypa, rachunek różniczkowy funkcji jednej zmiennej…