Introwertyzm. Cicha moc

Introwertyzm. Cicha moc

Autor: Karin Ackermann-Stoletzky

Przeraża cię perspektywa spędzenia wieczoru wśród ludzi. których słabo znasz? Czujesz się przytłoczony. gdy musisz publicznie przemawiać? Wolisz obserwować w milczeniu? Nie martw się. wszystko z tobą w porządku – prawdopodobnie jesteś introwertykiem.

Introwertyk rzadko zabiera głos w rozmowie. wydaje się wycofany i niezainteresowany. a czasami nawet zarozumiały. Jednak to wrażenie jest dalekie od tego. co naprawdę dzieje się w jego wnętrzu. Karin Ackermann-Stoletzky podpowiada introwertykom jak poznać siebie. by w pełni wykorzystać mocne strony swojej osobowości. Proponuje praktyczne ćwiczenia. które pomogą uświadomić sobie moc cichej siły. Tłumaczy na czym polegają różnice między osobowością introwertyczną a ekstrawertyczną. także w kontekście relacji z Bogiem.

Wydawnictwo: Cyfrant

Cena: 8.2


Siostra

Autor: Louise Jensen

Grace nie potrafi się pogodzić ze śmiercią swojej najbliższej przyjaciółki Charlie. Nie może spać ani skupić się w pracy. a jej związek z Danem powoli się rozpada. Dręczą ją ostatnie słowa przyjaciółki.

Szukając wskazówki. znajduje stare pudełko należące do Charlie. Gdy je otwiera. staje się jasne. jak wielu rzeczy o niej nie wiedziała…

W jej życiu pojawia się Anna. która twierdzi. że jest siostrą Charlie. Grace czuje się tak. jakby odnalazła nową rodzinę. Wkrótce dziewczyna zadomawia się u Grace i jej chłopaka Dana.

Coś jednak zaczyna być nie w porządku. Z domu znikają przedmioty. Dan zachowuje się dziwnie. a Grace jest przekonana. że ktoś ją śledzi.

Czy to tylko złudzenia? Czy w miarę jak Grace zbliża się do odkrycia prawdy o Charlie i Annie. zaczyna grozić jej coraz większe

:

Cena:


ISBN

9788324173372: Wydawnictwo

Format

37.8: https://woblink.com/ebook/zakochany-uwodziciel-shana-galen-aleksandra-januszewska-207084u

Cena:


ISBN

9788378189824: Wydawnictwo

Format

33.9: https://woblink.com/ebook/jedz-modl-sie-kochaj-elizabeth-gilbert-20216u

Cena:igor brejdygant rysa, niewyjaśnione tajemnice, pamiętnik czarnego noska pdf, ameryka kafka, przed nieznanym trybunałem, tomasz skibiński, etymologia słów online, epub download, diana palmer prawo przyciągania chomikuj, marcin kozera audiobook, drapieżne ryby morskie, opowieści niesamowite edgar allan poe, oczy ciemności audiobook, drogowskaz statystyczny pdf, ekonomika kultury, ewa wójcicka, pawlikowska beata książki, matematyka dyskretna dla informatyków, libra ebook…