ISBN

ISBN

9788381358835: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/fejm-poradnik-poczatkujacego-celebryty-patryk-chilewicz-186527u

Cena:


Sieć ostatni bastion SS

Autor: Bogusław Wołoszański

Oparta na faktach powieść Bogusława Wołoszańskiego odkrywa mroczny świat walki wywiadów o hitlerowskie tajemnice ukrywane w podziemiach zamków i betonowych sztolniach.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wołoszański

Cena: 42


FOX

Autor: Frederick Forsyth

A jeśli najgroźniejszą bronią na świecie jest chłopak o niewyobrażalnie błyskotliwym umyśle. który potrafi przechytrzyć wykwalifikowane służby bezpieczeństwa. przejąć kontrolę nad uzbrojeniem i sprawić. by przeciwko mocarstwom obróciła się ich własna broń?

Adriana Westona budzi w nocy telefon z kancelarii premiera. Wieści są szokujące: Pentagon. NSA i CIA zostały równocześnie zhakowane przez nieznanego sprawcę posługującego się pseudonimem FOX. który z łatwością obszedł najwymyślniejsze systemy zabezpieczające. Hakerem okazał się siedemnastoletni Brytyjczyk. Luke Jennings. Chłopak nie ma kryminalnej przeszłości. dysponuje za to genialnym umysłem.

Ekstradycja nastolatka do Stanów wydaje się nieunikniona. lecz Weston wpada na lepszy pomysł: Jeśli Luke może zrobić to nam. to co może zr

17.4: https://woblink.com/ebook/moje-poszukiwania-absolutow-paul-tillich-marcin-leszczynski-33624u

Cena:


ISBN

9788381358835: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/fejm-poradnik-poczatkujacego-celebryty-patryk-chilewicz-186527u

Cena:kolejne 365 dni książka, 365 bajek na dobranoc audiobook, havela, krzyżacy opracowanie pdf, bracia karamazow mobi, darmowe książki pdf do ściągnięcia, francois villon wielki testament, paulina pieronek, czerwone gardło jo nesbo, antoni małecki, jacyś złośliwi bogowie zakpili z nas okrutnie, na skraju załamania pdf, jessica borys ulub, maria kruger karolcia, sołdat książka…