Strefy

Strefy

Autor: Kinga Chojnacka

Siedem lat po serii wielkich katastrof Ziemia składa się wyłącznie z pustyń. ruin miast i śmiertelnego wirusa. który dziesiątkuje resztki ludzkości. Większość tych. którym udało się przeżyć. mieszka w Strefach – specjalnych schronach. których opuszczenie grozi szybką śmiercią.

A jednak Marion Dallas. zabójczyni pracująca na zlecenie przewodniczącego Strefy A. czuje. że nie może tu zostać ani chwili dłużej. Gdy odkrywa. że jej matka nie żyje. a na siostrze przeprowadzane są brutalne eksperymenty. decyduje się zemścić za wszystkie wyrządzone jej najbliższym krzywdy. Droga. w którą wyruszy. będzie długa i skrajnie niebezpieczna. a Marion będzie musiała zmierzyć się z morderczym upałem. kwaśnymi deszczami i atakiem pozastrefowego gangu. Towarzyszący jej mężczyzna. w ostatniej chwili uratowany

34.9: https://woblink.com/ebook/przejscie-sebastian-musielak-ewa-pawlowska-pajtim-statovci-196567u

Cena:


ISBN

9788382262339: Wydawnictwo

Format

12.99: https://woblink.com/ebook/the-memoirs-of-sherlock-holmes-arthur-conan-doyle-205827u

Cena:


Stewardesy

Autor: Krzysztof Pyzia

Wybierz się ze stewardesami – tym razem w podróż do ich świata!

Zawód stewardesy to obok modelki jedna z najbardziej pożądanych profesji. Ale to też praca w szczególnych warunkach. podobnie jak np. praca górnika. Stewardesy są oczami i uszami pilotów. bez nich żaden pasażer nie może wejść na pokład samolotu. Muszą dbać o komfort naszej podróży do tego stopnia. że o problemach na pokładzie pasażer ma dowiedzieć się jako ostatni. Stewardesa to nie zawód. to styl życia. hermetyczny świat. który pilnie strzeże swoich tajemnic. Poznaj:
– całą prawdę o zarobkach i kulisach pracy stewardesy;
– najbardziej nietypowe prośby. pytania i przygody z pasażerami;
– ukrywaną przed podróżnymi opowieść. o wszystkim. co dzieje się na pokładzie w trakcie lotu;
– rygor życia stewardesy przed startem i po lądowaniu;
– fakty i mity o twoim bezpieczeństwie. komforcie i ryzyku;
– opowieść stewardesy należącej do wąskiego grona osób latających z rodziną królewską Arabii Saudyjskiej;
– historie. które były do tej pory opowiadane tylko na zamkniętych spotkaniach stewardes.

Krzysztof Pyzia – absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Autor bestsellerów. m.in. ‚Jerzy Dziewulski o polskiej policji’. ‚Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce’. ‚Jerzy Dziewulski o kulisach III RP’ i wywiadu rzeki z Wojciechem Pokorą ‚Z Pokorą przez życie’. Producent programu ‚Dzień Dobry Bardzo’ w Radiu ZET. w przeszłości dziennikarz tygodnika ‚Angora’ i ‚Playboya’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Sztuka dawania prezentów

Autor: Anna Szczęsna

Boże Narodzenie spędzone w ogromnym domu z bali. tuż nad brzegiem jeziora… Kto by przypuszczał! A wszystko za sprawą tajemniczego listu od babci. który Amelia otrzymuje pewnego grudniowego popołudnia.

Na prośbę owdowiałej babki cała rodzina przyjeżdża do otoczonego malowniczym lasem drewnianego domu. by wspólnie spędzić święta i sylwestrową noc. Odcięci od świata i skazani na swoje towarzystwo. początkowo sceptycznie odnoszą się do pomysłu nestorki rodu. traktując go jako fanaberię starszej. samotnej kobiety. Skłócone od lat siostry nie mogą nawiązać nici porozumienia. a atmosfera gęstnieje niemal z godziny na godzinę.

Tymczasem Lucyna dopina na ostatni guzik świąteczne przygotowania. zastanawiając się. jak wyjawić zebranym w domu nad jeziorem najbliższym wstydliwy sekret je

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 36


https://woblink.com/product-publication/download/194562/epub

1:

:

Cena:nlp ksiazka, pamiętnik ze starej szafy, logos media, serial unorthodox, dieta długowieczności, idealne dziecko książka, wszystkie jasne miejsca ksiazka, elżbieta cherezińska książki, olga tokrczuk, umykająca panna młoda pdf, hotel 69 książka, rodzina borgiów audiobook, dziewczyna z tatuażem na lędźwiach, zapiska.pl mp3, nowy testament i psalmy…