Expeditionary Force. Tom 2. SpecOps

Expeditionary Force. Tom 2. SpecOps

Autor: Craig Alanson

Pułkownik Joe Bishop złożył obietnicę i zamierza dotrzymać słowa. dlatego znów wyrusza w kosmos na pokładzie „Latającego Holendra”. ONZ postanawia wysłać wraz z nim siedemdziesiąt osób – elitarnych żołnierzy. utalentowanych pilotów i błyskotliwych naukowców. Bishop jest przeciwny. bo uważa. że to misja skazana na porażkę. i nie spodziewa się z niej wrócić. Ale przynajmniej tym razem Ziemi nic nie grozi. prawda?

No. nie do końca.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 39.9


ISBN

9788726390070: Wydawnictwo

Format

2.99: https://woblink.com/ebook/zamiast-sztuki-dotknij-mnie-opowiadanie-erotyczne-skov-sarah-203462u

Cena:


ISBN

9788366719118: Wydawnictwo

Format

16.8: https://woblink.com/ebo

Cena:


Naga narzeczona

Autor: Anton Czechow

“Naga narzeczona” to opowiadanie Antoniego Czechowa. jednego z najsłynniejszych rosyjskich pisarzy i dramaturgów. Uznawany jest powszechnie za mistrza małych form literackich.

„Wieczór był wspaniały. Poetycka dusza Smyczkowa stopiła się w jedno z pięknem i harmonią otoczenia. Lecz jakże słodkie uczucie go ogarnęło. gdy odpłynąwszy ze sto kroków od miejsca swej kąpieli. ujrzał śliczną dziewczynę. spoczywającą na urwistym brzegu i zajętą łowieniem ryb. Smyczkow wstrzymał oddech i zamarł pod napływem najróżnorodniejszych uczuć: wspomnienia dawnej przeszłości. tęsknota za tym. co przeszło. nagle zbudzona miłość… Mój Boże. a jemu się zdawało. że nie jest już w stanie pokochać”

Fragmenty z książki: Anton Czechow. „NAGA NARZECZONA”

Wydawnictwo: Avia A

Cena:darmowe ebooki dla dzieci, bez ograniczen, był sobie pies: ten świat jest naprawdę pomerdany, małe cycki, stanisław barańczak wiersze, zorkownia, 21 polskich grzechów głównych, krystyno, nie denerwuj matki, epoka hipokryzji. seks i erotyka w przedwojennej polsce, joe abercrombie ostrze, michał buchowski, darmowe książki pdf pełne wersje, porozumienie bez przemocy rosenberg, angielski matura ustna pdf, bitwa pod jeną i auerstadt…