ISBN

ISBN

9788366719118: Wydawnictwo

Format

16.8: https://woblink.com/ebo

Cena:


Elementy logiki matematycznej i metodologii nauk ścisłych

Autor: Stanisław Jaśkowski

Prezentowany tom stanowi reedycję skryptu wykładów z logiki matematycznej i metodologii nauk ścisłych autorstwa Stanisława Jaśkowskiego (1906-1965). wybitnego polskiego logika i matematyka. reprezentanta Szkoły Lwowsko-Warszawskiej. twórcy m.in. systemów dedukcji naturalnej i logik parakonsystentnych. Skrypt został wydany w 1947 roku na potrzeby studentów matematyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. z którym Jaśkowski był związany zawodowo przez ostatnie dwadzieścia lat życia. Książka jest oryginalnym. autorskim. niezwykle nowoczesnym ujęciem przedmiotu. w znaczący sposób różniącym się od innych podręczników. To pierwsza praca. w której logika prezentowana jest konsekwentnie w postaci systemu dedukcji naturalnej. co stało się później standard

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 29.95


ISBN

9789276215929: Wydawnictwo

Format

0: https://woblink.com/ebook/-male-kroki–203225u

Cena:


Kobieta. Kapłaństwo serca

Autor: Croissant Jo

W tej książce kobieta zwraca się do kobiet. Pokazuje specyfikę. trud i radość powołania kobiety. w każdym przypadku zachwycając się jego pięknem. A ten zachwyt rodzi się z odczytywania Bożego planu i życia według niego. Bycie kobietą – córką. żoną. matką – to Bóg wpisał w serce kobiety i to jest dla niej odpowiedzią na pytanie o szczęście. Bez względu na to. czy żyje w małżeństwie. samotnie czy w zakonie.

To już III polskie wydanie książki La femme sacerdotale ou le sacerdoce du coeur Jo Croissant – pierwsze ukazało się ponad 30 lat temu i w tym czasie przetłumaczono ją na ponad 20 języków. Mimo upływu czasu refleksja nad istotą bycia kobietą w gruncie rzeczy pozostała niezmienna – tak samo kluczowa! Dowodem na to są liczne świadectwa kobiet. które pogodzone z własną kobiecością. odnalazły szczęście i dumę z bycia kobietą.

W tym zdezorientowanym i poszukującym „sensu” świecie odczułam konieczność powrotu do źródeł. zbadania Pism. by podjąć próbę zrozumienia tego. co mówi nam na temat sensu życia. cierpienia i śmierci słowo Boże. Dostrzegłam w nich. jak wielka jest kobieca rola. i że dla ludzkości jest rzeczą pilną. by kobieta odnalazła swoją tożsamość i miejsce w planie Bożym – wyjaśnia autorka. I dodaje – Każda kobieta jest wezwana do radosnego odkrywania kwintesencji swej kobiecości. do zgłębiania tajemnicy Kobiety we wszystkich wymiarach. jako córki. żony i matki. by stać się prawdziwym vis à vis dla mężczyzny. Wejście w krąg Bożego spojrzenia jest dla niej drogą wolności i najwięk­szego rozkwitu.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 31.99ferdydurke mobi, subnautica infekcja, wolters kluwer polska sa, zależna od mafii pdf doci, płomień crossa pdf download, lokko lesley, biografia książka, jestem zona szejka, czytanie książek online, tomasz marcysiak, teraz matura jezyk polski, darmowe audiobooki do pobrania, nowa laleczka…