Pamiętnik Jadzi. czyli wakacje u Baby Jagi

Pamiętnik Jadzi. czyli wakacje u Baby Jagi

Autor: Dominika Tabernacka

Jadzia ma dziesięć lat. głowę pełną pomysłów. zupełnie szaloną rodzinkę i mały sekret. który nie daje jej spokoju… Na szczęście zbliżają się wakacje i wyjazd do babci. Na nieszczęście – Jadzia nie za bardzo przykładała się do nauki i dostała wakacyjne zadanie domowe: musi napisać wypracowanie o swojej rodzinie. A przecież nie to chce się robić na wakacjach u babci. prawda? Zwłaszcza gdy tą babcią jest Baba Jaga. a w jej otoczeniu zawsze dzieją się rzeczy niezwykłe…

Jestem Jadzia i mam dziesięć lat. Nie znacie mnie. ale na pewno

słyszeliście o mojej babce. Ludzie mówią na nią Baba Jaga. choć ja

zupełnie nie rozumiem dlaczego. Jest przecież tylko moją babcią. (…) W

szkole zadali nam

:

Cena:


Dramat współczesny

Autor: Kirsten E. Shepherd-Barr

KRÓTKIE WPROWADZENIE

– książki. które zmieniają sposób myślenia!

Dramat współczesny to przystępne omówienie rozwoju dramatu i teatru od 1880 roku. Jak na rozwój dramatu wpłynęli Ibsen. Beckett. Grotowski? Co osiągnęli wielcy eksperymentatorzy? Jakie tematy oburzały widzów?

Kirsten E. Shepherd-Barr pokazuje najważniejsze przemiany. jakie zaszły w nowoczesnej dramaturgii. od wczesnego modernizmu przez czasy powojenne aż do odkryć i przełomów ostatnich lat.

*

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na t

1:

Cena:


Naprawdę prosty angielski. czyli proaktywna instrukcja obsługi języka angielskiego

Autor: Arkadiusz Pecyna

Dzięki niniejszej książce-instrukcji język do tej pory nieznany czytelnikowi przestaje być tajemnicą. Autor stroni w niej od określenia „język obcy”. Jest on zdania. że kiedy nowy język nazywamy „obcym”. od razu stawiamy się w opozycji do jego poznawania. Coś. co nieznane i obce. w jednej chwili potrafi skutecznie odstraszyć. Według badań wspominanych w tej publikacji człowiek jest w stanie uczyć się nowych rzeczy przez całe życie. Z tego względu książka ta może być przydatna osobom. które chcą nauczyć się nowego języka. niezależnie od ich wieku. Zawarte tutaj liczne „sposoby na angielski” są niezastąpione nie tylko dla samodzielnych adeptów języka angielskiego. Przydadzą się też wszystkim tym.

12: https://woblink.com/ebook/pomruki-gluszy-bressa-zbigniew-146193u

Cena:


TO. CO ZOSTAJE

Autor: Tim Weaver

Są tragedie. które nie dają o sobie zapomnieć…

To śledztwo złamałoby każdego detektywa. Trafiło na Colma Healy’ego. jednego z najlepszych. Niewyjaśniona zagadka morderstwa matki i dwóch córek. bliźniaczek. kosztowała go wszystko. Karierę i rodzinę. Całe jego życie. Dlaczego ktoś dokonał tak przerażającej zbrodni? Ta sprawa stała się jego obsesją. Mordercy nie znaleziono.

David Raker to jedyny człowiek. który jeszcze go nie opuścił. Ostatni przyjaciel. specjalista od spraw beznadziejnych. Jest mistrzem w szukaniu tych. których inni nie potrafią znaleźć. Tylko on rozumie Colma. Wie. że jedyna droga. aby mu pomóc. to rozwiązać tę mroczną zagadkę. 

Nie wiedzą. co ich czeka.

Gdy wspólnie wznawiają śledztwo. okazuje się. że obsesja przestaje być wyłącznie pr

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 27streszczenie szczegółowe stowarzyszenia umarłych poetów, ugrupowania, tylko raz w roku pdf, zespół sudeca, oczy smoka, historia filozofii tatarkiewicz pdf, tarkin star wars, audiobook bezplatne, doreen virtue książki, język polski gramatyka gimnazjum testy, jerzy a. wlazło, naval ostatnich gryzą psy, dzikie serce. tęsknoty męskiej duszy, inwestycje i nieruchomości, twoja kompetentna rodzina, prawo rzeczowe pdf…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin