Obcy. Nieznane stany świadomości

Obcy. Nieznane stany świadomości

Autor: Krzysztof Więckiewicz

Wybuch bomby atomowej na Manhattanie dodatkowo pogłębia kryzys. wywołując globalną wojnę z terroryzmem. Tymczasem przebywającego w Afryce Południowej Chrisa Wiltona zaczynają dręczyć wizje senne. których nie jest w stanie sobie przypomnieć. Rozgrywają się również wokół niego dziwne wydarzenia. nasuwające niepokojące pytania.

Czy ingerencja obcej cywilizacji w historię świata i ludzkości naprawdę jest możliwa? Czy Ziemię da się uratować? A może to właśnie ludzie są największymi szkodnikami. których trzeba się pozbyć? By znaleźć na to odpowiedź. młody naukowiec będzie musiał zapomnieć o świecie. który do tej pory uważano za jedyny i najważniejszy.

Kosmos jest jak nieskończony ocean wszechmożliwości. Wszystko. co jest nawet w na

18.59: https://woblink.com/ebook/doktor-irka-wojna-milosc-i-medycyna-katarzyna-droga-189724u

Cena:


Silva Rerum

Autor: Kristina Sabaliauskaitė

Opowieść o historii. która nie dzieli. lecz łączy.

Ta powieść stała się już częścią światowej klasyki.

Anno Domini 1666. Dwór w Milkontach na Litwie. Mijają lata. odkąd Jan Maciej Narwojsz schronił się tu z rodziną po najeździe kozackim na Wilno. Teraz. gdy jego czas dobiega kresu. patrząc z miłością na żonę Elżbietę. wierną towarzyszkę jego radości i smutków. oraz wspaniałe. lecz całkiem nieprzewidywalne. nastoletnie bliźnięta – Jana Kazimierza i Urszulę. zapisuje ostatnie rozmyślania w starej rodowej sylwie.

Rękopiśmienna księga mieści całe życie szlacheckiej rodziny. Opisy wojennych wyczynów przodków. daty narodzin i śmierci. wspomnienia. kościelne mowy przeplatają się w niej z przepisami na nalewki. listami podarunków. żartobliwymi rymowankami… Istny las rzeczy. silva rerum.

Dziwna rzecz – ilekroć Jan Maciej sięga po pióro. nieszczęścia jak ciemne chmury gromadzą się nad domem. Złe znaki spędzają sen z oczu ojcu pięknej dziewczyny. która marząc o świętości. napotkała diabła w ludzkiej skórze. i chłopca. który niespodzianie odkrył w sobie grzeszną tajemnicę. Może to klątwa zawisła nad Narwojszami?

Ta pełna przygód saga rodzinna. popis gry wyobraźni oraz niezwykłej erudycji. jest nie tylko mistrzowską realizacją gatunku i oszałamiającym zmysły obrazem siedemnastowiecznego świata. To również ponadczasowa opowieść o miłości i śmierci. wyborach. które okazują się największymi błędami. pytaniu o zło i próbie wiary. marzeniu o wolności. nieposkromionej ciekawości świata i najważniejszej z podróży – w głąb siebie.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 39.9rodzanice puzyńska, dawid waszak, ciężkie czasy dickens, głos o pio, opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa ebook, obietnica następcy pdf, oddziały specjalne, gorki matka, dziennik cwaniaczka totalna demolka, stażystka pdf, kamienie na szaniec ebook free, kamerdyner audiobook, i wyjechać w bieszczady, człowiek w poszukiwaniu sensu audiobook, rachunek różniczkowy i całkowy…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin