Listy od astrofizyka

Listy od astrofizyka

Autor: Neil deGrasse Tyson

Przeczytaj. jak Neil deGrasse Tyson odpowiada na najdziwniejsze listy swoich fanów… i antyfanów! Przekonasz się między innymi:

  • czy istnieją gwiazdy zbudowane z diamentu
  • jak wykazać nieistnienie wróżki zębuszki
  • czy astrofizyka może się przydać w pracy policjanta
  • z jaką dokładnością Biblia podaje liczbę π.

Do Tysona przychodzą co roku tysiące listów: piszą do niego inni naukowcy. więźniowie. pastorzy. dzieci. studenci. wyznawcy teorii spiskowych… Astrofizyk w odpowiedziach na ich pytania. wątpliwości i zarzuty mierzy się z całym mnóstwem rozmaitych zagadnień dotyczących nauki. wiary. filozofii. życia i. oczywiście. Plutona. Teraz w swojej najbardziej osobistej jak dotąd książce ujawnia część tej korespondencji. Wymiana zdań z pisząc

:

Cena:


ISBN

9788324055739: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/ostre-przedmioty-gillian-flynn-129209u

Cena:


Perfekcyjna żona

Autor: JP Delaney

Abbie budzi się w szpitalu. Jest oszołomiona. Nie pamięta. kim jest ani jak się tu znalazła. Mężczyzna przy jej boku twierdzi. że jest jej mężem. Mówi. że jest tytanem nowych technologii. założycielem jednego z najbardziej innowacyjnych start-upów w Dolinie Krzemowej. A Abbie jest utalentowaną artystką. zapaloną surferką. kochającą matką i doskonałą żoną. Że pięć lat temu miała straszny wypadek i dzięki ogromnemu przełomowi technologicznemu udało się przywrócić ją do normalnego życia. Teraz jest cudem nauki.

Gdy Abbie dociera do nowych informacji o swojej przeszłości. przedstawiona przez męża wersja wydarzeń coraz mniej do nich pasuje… Czy mąż na pewno mówi jej wszystko?

Genialny trening umysłu! Pożarłam ten thriller.

C.J. Tudor. autork

35.99: https://woblink.com/ebook/ostatnie-rozdanie-2019-wieslaw-mysliwski-180214u

Cena:


Osiecka

Autor: Zofia Turowska

Dawała sobie radę z pisaniem. miała niezaprzeczalny talent. Trudniej szło jej z życiem osobistym. Goniła uczucie jak goni się króliczka: już… już się go łapie. co za podnieta! A on umyka.

Pierwszy z wydanych. najlepszy z dotychczasowych portret Osieckiej – poetki. autorki ponad dwustu tekstów piosenek. kilku powieści. spektakli telewizyjnych. a nawet znanego hasła „Coca-Cola to jest to!”. dziennikarki. matki. żony. kochanki. kobiety towarzyskiej.

W tej nietypowej biografii Zofia Turowska pokazuje bohaterkę pełną życia. wolną. niedającą się ograniczać konwenansom. a historie licznych perypetii miłosnych. związków małżeńskich i partnerskich opisuje z wyczuciem i dyskrecją. Jej Osiecka to wiele Agnieszek w jednej kobiecie.

Wydawnictwo: Marginesy

Cena: 1


:

:

Cena:


ISBN

9788366500860: Wydawnictwo

Format

15.95: https://woblink.com/ebook/prosta-sprawa-wojciech-chmielarz-196140u

Cena:piękne ciała, programy readaptacyjne w zakładach karnych, dwanaście prac herkulesa, repetytorium gimnazjalisty historia pdf, szkoła uwodzenia, autyzm dziecięcy zagadnienia diagnozy i terapii pdf, zuzanna łapicka dzieci, heretycy diuny, scott cawthon fnaf, teresa wyka, grek gangster, michael hesemann, małgorzata niewiadomska cudak, womenizer, wielkie mycie zębów w zoo, czesław czabała, wycena nieruchomości przy zastosowaniu podejścia porównawczego prystupa pdf, układ krążenia pdf, brzesc litewski…