Koniec scenarzystów

Koniec scenarzystów

Autor: Wojciech Nerkowski

Superprodukcja zmierza do nieuchronnego finału. w którym na planie padnie być może nie tylko ostatni klaps. ale i kilka głów. 

Każdy scenarzysta zrobiłby wszystko. by dostać pracę w Hollywood. A kiedy w końcu Sylwia i Kuba stają przed szansą życia. okazuje się. że mogą to życie stracić. Zamiast pisać zamówiony przez hollywoodzkiego producenta scenariusz. wplątują się bowiem w zagadkę zniknięcia pięknej aktorki. Mandy Powell. Wkrótce przyjdzie im się zmierzyć się z przeciwnikiem przebieglejszym i bardziej wymagającym niż kiedykolwiek dotąd. A przecież nie po to tu przyjechali! 

Zupełnie przy okazji Sylwia i Kuba odkrywają mroczne tajemnice i głęboko skrywane żądze. ale też poznają na własnej skórze blaski i prawdziwą magię słynnej Fabryki Snów. 

Czy uda im się

35.9: https://woblink.com/ebook/idealny-mezczyzna-kristen-ashley-anna-lisowska-142800u

Cena:


Kotka i Generał

Autor: Nino Haratischwili

Czeczenia. 1995: Nura ma siedemnaście lat. gdy rosyjski oddział wkracza do jej rodzinnej wioski. Jeszcze niedawno dziewczyna pragnęła uciec z domu. w którym panują surowe prawa przodków. a codzienne życie regulują normy kodeksu muzułmańskiego. Teraz wybuch wojny przekreśla jej marzenie o wolności.

Moskwa. 1995: Aleksander zwany Oseskiem nigdy nie przypuszczał. że będzie miał coś wspólnego z przerażającą niewiadomą. jaką jest wojna. Jego żołnierski plecak jest ciężki od książek. ale bardziej przygniatają Aleksandra oczekiwania matki – syn bohatera z Afganistanu. któremu „sam Gorbaczow osobiście był wdzięczny”. musi pójść w ślady ojca. Aleksander zostawia więc ukochaną. by walczyć na Kaukazie.

Berlin. 2016: Aleksander Orłow. bogaty rosyjski oligarcha zwany Generałem. rozpoczyna z có

34.99: https://woblink.com/ebook/schudnij-bez-diety-irmina-wala-pegierska-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-anna-jedrzejec-agata-lewandowska-anna-paczuska-183662u

Cena:


Facet nie do wzięcia

Autor: Zofia Tarajło-Lipowska

Książka opisuje codzienność dwojga ludzi. którzy wbrew wszelkim różnicom. obyczajowym czy nawet światopoglądowym. wbrew sprzecznym charakterom czy nawykom. rozrastającym się tutaj w anegdoty. śmieszne wątki czy żartobliwe dialogi. decydują się iść razem przez życie. Obiektem. złośliwych niekiedy. uwag jest męska strona związku. zawsze bowiem racja jest po jednej stronie – tej która w tej chwili dorwała się do głosu. W miarę lektury obserwacje się zagęszczają. pojawiają się też pewne uogólnienia.

Pozycja bardzo polecana wyemancypowanym kobietom ˗ dla poprawienia sobie samopoczucia. a także mężczyznom. tym krytycznym wobec własnych partnerek ˗ dla refleksji.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12sto lat samotności mobi, walcząc z ciszą pdf, ciemna liczba, katarzyna leśkiewicz, filozofia wschodu, daniel silva czarna wdowa, stany nadzwyczajne pdf, agnieszka gromkowska melosik, nędznicy książka pdf, potwory mitologii greckiej, steinbeck na wschód od edenu, złe miejsce pdf, agata dabrowska, wall street i hitler, sarah brianne pdf, wyznaczniki listu, książki o sztucznej inteligencji, tomb raider wioska w górach, katarynka tekst pdf, dostojewski gracz…