Wiosna Kościoła. która nie nadeszła

Wiosna Kościoła. która nie nadeszła

Autor: Paweł Lisicki

Potrzebujemy radykalnej odnowy. powrotu do korzeni. dbałości o to. co święte

Dlaczego Kościół katolicki jest pogrążony w tak głębokim kryzysie? Jaka będzie nasza wiara po okresie zamkniętych kościołów? Czy uda nam się ocalić to. co w Kościele najświętsze?

Wyjątkowa rozmowa Pawła Lisickiego z biskupem Athanasiusem Schneiderem. niemieckim kapłanem od lat posługującym w Kazachstanie. pokazuje oblicze Kościoła. o którym często zapominamy. Rozmówcy stawiają odważne pytania i formułują trafne diagnozy chorób. które dotknęły Kościół. Zastanawiają się między innymi nad tym. z jakiego powodu biskupi nie reagują stanowczo na ruch LGBT+ i czy istnieje jeszcze w ogóle chrześcijańska Europa. Dlaczego abdykacja Benedykta XVI może być dla Kościoła tragiczna w skutkach? I czy iskra odnowy rzeczywiście wyjdzie z Polski? Głos biskupa Schneidera to odwaga głoszenia i wskazywania. czym dla katolika jest powrót do źródeł.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 34.9


ISBN

9788324061198: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/ksieza-na-ksiezyc-tylko-co-dalej-ks-piotr-pawlukiewicz-188105u

Cena:


Księżniczka

Autor: Danielle Steel

Gdy nadchodzą niespokojne czasy. miłość jest ratunkiem

Młodziutka Charlotte jest ukochaną córką królewskiej pary. Jednak pełną splendoru przyszłość. do której dorasta. zaprzepaszczają tragiczne wydarzenia. Kiedy druga wojna światowa zaczyna zbierać krwawe żniwo. kochający rodzice wysyłają córkę do wiejskiej posiadłości.

Trzecia w kolejce do tronu. Charlotte musi ukrywać swą prawdziwą tożsamość. by być bezpieczna. Nie wie. że pobyt u zaufanej rodziny szlacheckiej zmieni jej życie na zawsze. To tam. w hrabstwie Yorkshire. pozna smak prawdziwej przyjaźni. miłości i straty.

Czy Charlotte już zawsze będzie musiała żyć w ukryciu?

I czy mężczyzna. który zdołał poruszyć jej serce. okaże się wart uczuć księżniczki?

Najnowsza powieść Danielle Steel to trzymająca w napięciu historia o przyjaźni. miłości i zawikłanych ludzkich losach. 

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 

Wydawnictwo: Znak

Cena: 29.99manasterski, ebook biblioteka, smilla w labiryntach śniegu, tajemniczy ogród audiobook za darmo, książki pedagogiczne dla nauczycieli, dziewczynka z atramentu i gwiazd, lew-starowicz o kobiecie, kampania rosyjska, naukowcy w literaturze, grzegorz godawa, wszystkie czasy angielski pdf, zybała, mike tyson biografia, jutra może nie być, polska przedwojenna, jak uporządkować życie, conan i skrwawiona korona…