Kryptowaluty od zera

Kryptowaluty od zera

Autor: Tomasz Kabarowski

Czy naprawdę da się zarobić majątek na kryptowalutach? Jak wygląda krypto-kot. za którego zapłacono 172 tys. dolarów? Jak bogaty jest twórca bitcoina? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w książce „Kryptowaluty od zera”.

Autorzy w przystępny. a zarazem frapujący sposób przedstawiają w niej historię i mechanizm działania kryptowalut oraz technologii blockchain. To doskonała pozycja dla wszystkich ciekawych świata i nowoczesnych technologii. które rewolucjonizują naszą rzeczywistość. Bez względu na to. czy złapałeś już bakcyla inwestowania czy dopiero planujesz rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami. ta książka przybliży ci najważniejsze kwestie związane ze światem walut cyfrowych. A co zrobisz z tą wiedzą. zależy już tylko od ciebie!

Mogę z

:

Cena:


Rzepak

Autor: praca zbiorowa

Rzepak. Identyfikacja agrofagów i niedoborów pokarmowych jest pierwszym tego typu atlasem. w którym znajdziemy wszystkie chwasty. objawy chorób. objawy niedoborów pokarmowych i szkodniki. które możemy znaleźć na każdej plantacji rzepaku. Jesteśmy przekonani. że nasz Atlas znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie rolnym.

Wydawnictwo: Agro Wydawnictwo

Cena: 10.5


ISBN

9788366505117: Wydawnictwo

Format

26: https://woblink.com/ebook/premie-gorskie-najwyzszej-kategorii-kornhauser-jakub-190671u

Cena:


Telefon od anioła

Autor: Guillaume Musso

Przypadek czy przeznaczenie?

Nowy Jork. lotnisko Kennedy’ego. Madeline i Jonathan nigdy wcześniej się nie spotkali. Ona jest paryską kwiaciarką. on – słynnym szefem kuchni. który niedawno utracił żonę i sieć restauracji stanowiącą dorobek życia; teraz prowadzi skromne bistro we włoskiej dzielnicy San Francisco.

Gdyby nie incydent na lotnisku. żadne nawet nie wiedziałoby o istnieniu drugiego. Biegnąc do wolnego stolika w zatłoczonym barze. wpadają na siebie i przez przypadek zamieniają telefony komórkowe. Kiedy zdają sobie sprawę z pomyłki. jest już za późno – dzielą ich tysiące kilometrów. Ciekawość bierze górę nad dyskrecją. Madeline i Jonathan nie potrafią powstrzymać się przed przejrzeniem zawartości nie swoich komórek.

Czy oprócz intymnych zdjęć. e-maili i SM

29.99: https://woblink.com/ebook/wieczny-buntownik-witold-dworakowski-190742u

Cena:


Saharyjskie dni

Autor: Sanmao

Klasyka literatury tajwańskiej po raz pierwszy w Polsce!

Napisane przez San-mao ‚Saharyjskie dni’ to pierwszy w literaturze chińskiej utwór. którego tłem są tajemnicze piaski Sahary. Dzięki niemu mieszkający na odludnym Tajwanie wyspiarze zyskali szerszy obraz świata. Pełen humoru styl autorki oraz bogata i zajmująca treść wzbudziły poruszenie już od pierwszego opowiadania.

W 1979 roku „Reader’s Digest” opublikował w piętnastu językach Opowieść o Chince na pustyni autorstwa San-mao w m.in. w Australii. Indiach. Francji. Szwajcarii. Hiszpanii. Portugalii. Meksyku. RPA i Szwecji. W marcu 1991 roku japońskie wydawnictwo Chikumashobo wydało przekład Saharyjskich dni. Niektóre opowiadania ukazywały się sukcesywnie w przekładach na takie

:

Cena:


ISBN

9788379955626: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/uklad-grzegorz-majewski-190744u

Cena:dagome iudex tekst, jacek piekiełko, felicjan faleński, nie odpisuj marcel moss, andreas moritz oczyszczanie wątroby, mariusz zielke wyrok, jerzy konarski, altengrabow, ba paris dylemat, władca pierścieni mobi, kazusy prawne, chłopiec z latawcem, lektury ebook, stereotypy o kobietach, zygmunt kaluzynski, holly webb zaopiekuj się mną…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin