Trzepot skrzydeł

Trzepot skrzydeł

Autor: Katarzyna Grochola

Ciemna strona miłości i jasne oblicza odwagi

Opowieść o uczuciu przeradzającym się w uzależnienie. o związku. który staje się koszmarem i o odwadze pozwalającej wyrwać się ze spirali. z której. wydawałoby się. ucieczka jest niemożliwa.

Hanka ma męża. pracę. własny dom. Dlaczego jednak nie jest szczęśliwa? Przecież kocha i jest kochana. A jednak jej życie jest zupełnie inne niż się wydaje… Za zamkniętymi drzwiami. gdy nikt nie widzi. spełniają się wróżby sprzed lat…

Przemoc domowa dzieje się w ukryciu.

Czasem niewidoczna dla innych — zabija.

niewygodna dla tych. którzy widzą — zatruwa.

Dzieje się w naszych domach — co zrobimy?

Katarzyna Grochola to jedna z najpopularniejszych polskich pisarek. która zmieniła oblicze literatury obyczajowej w Polsce. Przed laty napisała powieść o przemocy. która została docenioną i polecaną przez terapeutów lekturą. To opowieść tak żywa i uniwersalna. że czyta po latach wciąż chwyta ze serce.

„Właściwie to dobre słowo. Taka przykrywka do wszystkiego. czego nie chcemy powiedzieć. Właściwie to znaczy prawie kłamstwo. Właściwie nic mi nie jest. To znaczy jest mi wszystko”. (fragment książki)

“Jest to bezwzględnie książka o miłości. albo książka o miłości bezwzględnej”.

Katarzyna Grochola

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 32


ISBN

9788328710672: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/korea-poludniowa-republika-zywiolow-marcin-jacoby-138987u

Cena:


ISBN

9788324078004: Wydawnictwo

Format

46.1: https://woblink.com/ebook/rozdarty-kontynent-europa-1950-2017-ian-kershaw-tomasz-krzyzanowski-184567u

Cena:


Zapomnij. że istniałem

Autor: Beata Majewska

Prolog – Rafał Snarski dzwoni do swojej żony Weroniki zaniepokojony jej spóźnieniem. W słuchawce słyszy jednak tylko trzaski. krzyki i wycie syren. Kilka godzin później przychodzą do niego policjanci. aby poinformować o śmierci żony Weroniki i syna Kacperka. Snarski zajmuje się organizacją pogrzebu. wymienia kilka ostrych zdań z księdzem i postanawia wyjechać.

Po kilku latach Rafał osiada w niedużej wiosce. Zgorzkniały. samotny mężczyzna trzyma się z daleka od świata i jego spraw. Pierwsze spotkanie z Luizą. młodą kobietą pełniącą funkcję pani sołtys. nie wypada pozytywnie i żadne z tych dwojga nie myśli o kontynuowaniu relacji.

Ale Luiza nie może stale unikać Rafała ze względu na zajmowane stanowisko. Z czasem nawiązują nić porozumienia. dziewczyna oferuje nawet. że nauczy

Wydawnictwo: Replika

Cena: 35.9heczko mikrobiologia dla pielęgniarek pdf, invictus ciszewski, obietnica następcy, utwór prusa, audiobooki nowości, podstawy logiki pdf, ale wtopa, pocałunek zdrajcy 2, polscy pisarze kryminałów, hakowanie, troszyński ćwiczenia położnicze, edukacja na ukrainie, trupia farma, jerzy dziewulski o terrorystach w polsce, podstawy konstrukcji maszyn. część 1. wstęp do projektowania pdf, szczęście na wyciągnięcie ręki, ukryte terapie ksiazka, wczesna interwencja logopedyczna pdf, mama kazała mi chorować pdf, bajki wioletta, tracy hogg, czy bóg gra w kości, poradnik dyżuranta pdf…