Zwalczyć negatywne myślenie

Zwalczyć negatywne myślenie

Autor: Joël Pralong

Książka dla wszystkich udręczonych myślami…i deszczową pogodą.

Nasze myśli – zarówno negatywne. jak i pozytywne – dostarczają nam materiału do oceniania innych i siebie. Wywierają na nas wpływ i. w taki lub inny sposób. popychają do działania. Kształtują naszą osobowość i kierują naszym zachowaniem.

Książka Joëla Pralonga nie oferuje ani żadnej techniki. ani nowej „sztuczki” pokazującej sposób uwolnienia się od niepokoju. Autor chciałby zaprosić czytelnika do tego. aby za przykładem dawnych mnichów. pozwolił Bogu „oddychać” w sobie. Nauczanie ojców pustyni chce zaprowadzić nas do hezychii. oznaczającej z gr. „równowagę. odpoczynek. pokój. łagodność. wewnętrzną ciszę. samotnię”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 29.99


Dynastia Jagiellonów w Polsce

Autor: Urszula Borkowska

PANORAMA DZIEJÓW JEDNEJ Z NAJPOTĘŻNIEJSZYCH DYNASTII ŚREDNIOWIECZNEJ I NOWOŻYTNEJ EUROPY!

Książka:

– ukazuje pogmatwane dzieje dynastii Jagiellonów w Polsce.

– przedstawia wyniki najnowszych badań nad dynastią Jagiellonów i państw znajdujących się w ich władaniu.

– szczegółowo opisuje stosunek Jagiellonów do takich zagadnień. jak religijność. wykształcenie. praca. pożywienie. wypoczynek i rozrywki.

– przedstawia życie dworu jagiellońskiego w czasach jego politycznej i kulturalnej świetności. prezentuje struktury władzy państwa polskiego i funkcje najważniejszych urzędników państwowych od końca XIV do ostatnich dziesięcioleci XVI wieku.


69: https://woblink.com/ebook/vademecum-historyka-mediewisty-jaroslaw-nikodem-dariusz-andrzej-sikorski-147664u

Cena: Dariusz Andrzej Sikorski


Kapitanowa na wielkiej żegludze

Autor: Aleksandra Skibińska

Jestem dziennikarką i żoną kapitana żeglugi wielkiej. Ciekawość świata i fakt. że mogłam pływać z mężem. sprawiły. że nie tylko opłynęłam kulę ziemską ale także brałam czynny udział w życiu statkowym. Poznałam sekrety. o jakich żaden szczur lądowy nie ma pojęcia. zobaczyłam szokujące zwyczaje panujące w najbardziej egzotycznych portach świata. bawiłam się w przemytnika i spotykałam ludzi. jakich się nie spotyka. będąc tylko turystą. Niestety. zostawałam również sama w najgorszych chwilach życia. gdyż związek z człowiekiem morza to doświadczenie trudne i nie zawsze blaski potrafią przysłonić cienie. O tych blaskach i cieniach jest ta książka.

Aleksandra Skibińska jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie im. Adam

27: https://woblink.com/ebook/antosia-jan-nowak-148208u

Cena:


Pacyfik i Euroazja. O wojnie.

Autor: dr Jacek Bartosiak

Pacyfik i Eurazja. O wojnie to książka. na którą od wielu miesięcy czeka cała Polska. Geopolityczny traktat. który stał się bestsellerem. zanim ukazał się na rynku.

Niewykluczona jest niestety wojna dominacyjna. która z pewnością byłaby najpoważniejszym i największym konfliktem w świecie od czasu II wojny światowej. Jest to ważne dla Polski. członka NATO. bliskiego sojusznika USA. geograficznego sąsiada Rosji. położonego na planowanej trasie chińskiego Nowego Jedwabnego Szlaku. która – chcąc nie chcąc – będzie rachowana w kalkulacji układu/bilansu rywalizujących sił. W tym kontekście chciałem wyciągnąć lekcje z polskiej przeszłości i zrozumieć prawdziwe przyczyny rywalizacji dominacyjnych. by – jeśli to możliwe – uniknąć złych decyzji w obliczu ewentualnego konfliktu.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 69.99


https://woblink.com/product-publication/download/147631/pdf

1:

:

Cena:


ISBN

9788380535640: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/chronodieta-co-kiedy-jesc-michael-f-roizen-michael-crupain-ted-spiker-jacek-sikora-147694u

Cena: dr Michael Crupainamadeusz krause, biały kieł jack london, po bandzie czyli jak napisać potencjalny bestseller, joanna krasodomska, zranione uczucia pdf, kickster motoznawca, kronika galla anonima pdf, rosyjskie w, myśl nowoczesnego polaka, dennett świadomość, sabrina 3, www 1944 waw pl, amo jones marionetka pdf, farma kolorowanka, sarah mallory, mortimer carole, stanislaw mazur, ejdetyka…