Labirynt strachu Tom II

Labirynt strachu Tom II

Autor: Beata Nowosielska

Rok po spędzeniu traumatycznych wakacji w siedlisku. podczas których Sara straciła kilkoro przyjaciół. w gazecie znów ukazuje się ogłoszenie o możliwości wynajmu domku pośrodku lasu. Sara. Marek i Witek decydują się sprawdzić. czy ktoś nie uległ urokowi miejsca i nie wybrał się tam na pozornie beztroski urlop. Okazuje się. że w siedlisku wciąż dzieją się rzeczy. które trudno wytłumaczyć w logiczny sposób. Kiedy przyjaciele odnajdują dziwnie zachowującego się mężczyznę. natychmiast postanawiają dowiedzieć się. co stało się z resztą jego rodziny. która zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Gra toczy się o wysoką stawkę. jaką jest życie dziesięcioletniego Willy’ego. poszukiwanego przez niebezpiecznych ludzi…

Czy uda się uratować członków zaginionej rodz

28: https://woblink.com/ebook/zatoka-agnieszka-wolinska-wojtowicz-141927u

Cena:


Ogień i krew. Część 2

Autor: George R.R. Martin

OPOWIEŚĆ O EKSCYTUJĄCYCH DZIEJACH

DYNASTII TARGARYENÓW

Trzysta lat przed wydarzeniami przedstawionymi w cyklu Pieśni Lodu i Ognia. na długo przed konfliktem. z powodu którego wszystkie wielkie rody Westeros zwróciły się przeciwko sobie. krainą władał niepodzielnie ród Targaryenów. ostatnich z żyjących smoczych lordów.

Targaryenowie przeżyli Zagładę Valyrii i osiedlili się na Smoczej Skale. Ta książka opowiada dzieje ich legendarnej dynastii od Aegona Zdobywcy aż po krwawy Taniec Smoków. wojnę domową między Aegonem II a jego przyrodnią siostrą Rhaenyrą. walczącymi o tron swego ojca. która ogarnęła całe Westeros i omal nie doprowadziła do upadku dynastii Targaryenów. Opisuje też pokłosie tego konfliktu i wstąpienie na tron króla Aegona III. zwanego Zgubą Smoków.

Co naprawdę wydarzyło się podczas Tańca Smoków? Dlaczego Rhaenyra uważała się za prawowitą królową? Jakie było pochodzenie trzech smoczych jaj. które dano w prezencie Daenerys? Dlaczego król Aegon III nienawidził smoków?

To tylko niektóre z pasjonujących pytań. na które odpowiada ta szczegółowa kronika. spisana przez uczonego arcymaestera Gyldayna z Cytadeli.

Ogień i krew będzie dla świata Westeros tym.

czym jest Silmarillion dla Śródziemia

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 50


Wypracowania – Adam Mickiewicz „Pan Tadeusz’

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Adam Mickiewicz „Pan Tadeusz’ 

 Opisy wypracowań:

 „Pan Tadeusz” jako epopeja narodowa. Aby móc omówić powyższą tematykę trzeba najpierw przybliżyć znaczenie terminu epopeja. Poniższe wypracowanie zawiera wyjaśnienie. na jego podstawie ukazane zastają poszczególne elementy mające wpływ na określanie mianem epopei narodowej utworu „Pan Tadeusz” Adama Mickiewicza. Wypracowanie zawiera 445 słów.

  Dwór w Soplicowie jako centrum polszczyzny. „Pan Tadeusz” to jedno z najznakomitszych dzieł Adama Mickiewicza. Poniższe wypracowanie dokładnie opisuje Soplicowo jako centrum polszczyzny. Autor wykreował ten obraz na wzór starodawnych dworów Litewskich. jej domownicy natomiast stanowią nośniki

:

Cena:


Sól morza

Autor: Ruta Sepetys

Zima 1945 roku. Troje młodych ludzi. Trzy tajemnice.

Druga wojna światowa zbliża się ku końcowi. Tysiące uchodźców szukają ratunku przed nadciągającą Armią Czerwoną. W trakcie ewakuacji Prus Wschodnich krzyżują się drogi trojga nastolatków. Emilia. Joana i Florian – każde z innego kraju. każde dręczone poczuciem winy. strachem i wstydem – muszą zrobić wszystko. by dostać się na pokład Wilhelma Gustloffa. Tylko czy zdołają sobie zaufać? I czy to wystarczy. żeby przetrwać?

Ruta Sepetys. autorka „Szarych śniegów Syberii” i laureatka wielu nagród. rzuca światło na największą tragedię morską w historii i składa hołd jej ofiarom. a jednocześnie dowodzi. że człowieczeństwo może zatriumfować nawet w najmroczniejszych czasach.

Ruta Sepetys urodziła się i wychowała w Detroit w rodzinie artystów. miłośników literatury i muzyki. Obecnie mieszka w Nashville. Jej pierwsza powieść to „Szare śniegi Syberii”. nakładem Wydawnictwa „Nasza Księgarnia” ukazały się również „Wybory”.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 35.9


1

:

:

Cena:dziewczyna którą znałaś, makroekonomia pdf, deponia 2 poradnik, semantyka informatyka, szulakiewicz, zakłamane życie dorosłych, słownik psychologiczny, graveyard keeper coal, niezawodne sposoby osiągania orgazmów, karolina walkowiak, stanislaw kot, katechizm poręczny, ewa szostak, strout, sławek wernikowski, towarzystwo biblijne, wojna która ocaliła mi życie, sawicz, angelologia książka, socjologia lektury pdf, pdf do pobrania za darmo po polsku…