Widzę cię

Widzę cię

Autor: Lisa Jewell

Wróciłaś do domu po czterech latach pracy za granicą. przywożąc ze sobą męża. Chciałabyś znaleźć własny kąt. Ale na razie koczujesz w pokoju gościnnym swojego starszego brata. I wtedy – całkiem nieoczekiwanie – spotykasz mężczyznę z sąsiedztwa. To dyrektor miejscowego liceum. Jest od ciebie dwa razy starszy. I niezwykle atrakcyjny. Wkrótce zdajesz sobie sprawę. że go obserwujesz. Cały czas. Nie wiesz jednak tego. że ktoś obserwuje ciebie. Ani tego. że coś. co zaczęło się jako niewinne zauroczenie. szybko przeradza się w mroczną. śmiertelną obsesję. Rodzinne sekrety. zakazana namiętność i niewyjaśnione morderstwo tworzą intrygę nowej. trzymającej w napięciu powieści Lisy Jewell.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse sp. z o.o.

Cena: 27.9


1

:

:

Cena:


Zapach goździków

Autor: Agnieszka Lis

Święta rozgrzeją nawet najbardziej skute lodem serca

Gdy w pewien zimny. grudniowy dzień Arkadiusz odbiera telefon od dawnego znajomego. nie kryje zdziwienia. Nie rozmawiali przecież od czterdziestu lat… Zgadza się jednak na spotkanie. Wśród zapachu goździków i pomarańczy. w warszawskiej restauracji Prowansja rozmawiają o winnicy w Alzacji. którą odziedziczył przyjaciel Arkadiusza.

Tymczasem trwają przygotowania do wigilii. Jak co roku u Arkadiusza spotykają się najważniejsi dla niego ludzie – rodzina. była żona. dzieci i przyjaciele. Bo przecież te wyjątkowe dni zawsze chcemy dzielić z najbliższymi.

Nowa. wyjątkowa powieść Agnieszki Lis w wyczekiwanej. świątecznej odsłonie! 

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: Jacek Mateusz Bajkowski


Mądrość buddyjskiego mnicha. Od świadomej medytacji po eliminację niepokoju i gonitwy myśli

Autor: Brahm Ajahn

Skorzystaj z wiedzy buddyjskiego mnicha

 

Autor wykorzystuje głęboką mądrość nauk Buddy i przekazuje je zachodniemu czytelnikowi w sposób zrozumiały i jednocześnie dowcipny. Dzięki temu może on poprawić nie tylko swoją praktykę medytacyjną. ale również odczuwać więcej satysfakcji z życia codziennego.

 

W swojej nowej książce opartej na przystępnej formule pytań i odpowiedzi Autor tłumaczy jak:

  • osiągnąć uważność niedźwiedzia w praktyce medytacyjnej.
  • zaprzyjaźnić się ze strasznymi myślami. które pojawiają w naszych głowach. gdy próbujemy wyciszyć umysł.
  • komfortowo podróżować metaforycznym Buddha Air. aby zrelaksować się na drodze do nirwany.
  • poradzić sobie

    29.9: https://woblink.com/ebook/kwantowy-swiat-amit-goswami-152037u

    Cena:    severski christine, edukacja polonistyczna, jak rozmawiać z psem, no no po prostu jest polska, leon petrazycki, jak wytresować kota pdf, przekładnia śrubowo kulkowa, obiecaj mi!, celibat historia, milska wrzosińska, www audiobook pl, biblioteka on line, adrian grzegorzewski, osho audiobook, ostatnia tajemnica marszałka piłsudskiego, książki na ebooka, msza święta kolorowanka, allen carr pdf download chomikuj, sport pdf, dwudziestolecie międzywojenne książki, tamten okrutny wiek, nie odrzucaj mnie, wojownicy tom 7, bajki fredry, łukasz warzecha żona, horror czyli skąd się biorą dzieci…