ISBN

ISBN

9788381196697: Wydawnictwo

Format

3.9: https://woblink.com/ebook/szerlok-holmes-i-jego-przygody-tajemnicze-morderstwo-nad-jeziorem-arthur-conan-doyle-178117u

Cena:


ISBN

9788381750721: Wydawnictwo

Format

54.9: https://woblink.com/ebook/active-english-at-work-piotr-domanski-maciej-domanski-178021u

Cena:


ISBN

9788381750745: Wydawnictwo

Format

54.9: https://woblink.com/ebook/blockchain-jako-innowacja-systemowa-wlodzimierz-szpringer-178025u

Cena:


Bezwład

Autor: Jessica Barry

KIEDY ŻYCIE JEST KŁAMSTWEM. A PRAWDA MOŻE ZABIĆ!

Przeżycie katastrofy lotniczej to dopiero początek walki o życie.

Allison Carpenter przeżywa katastrofę lotniczą w Górach Skalistych. lecz to dopiero początek jej walki o życie. Dziewczyna zna straszną tajemnicę. a wpływowi ludzie gotowi są ją zabić. by ukryć szokującą prawdę. Jeśli dowiedzą się. że przetrwała. ruszą za nią.

Maggie Carpenter. matka Allison wciąż ma nadzieję. że jej córka żyje. Nie odnaleziono przecież jej ciała. Maggie także skrywa tajemnicę – w gruncie rzeczy nic nie wie o swojej córce.

Podczas gdy Allison brnie przez dzikie góry. Maggie rozpaczliwie szuka odpowiedzi na kolejne pytania. Zagłębiwszy się w życie Allison. odkrywa. że w świecie pieniędzy i luksusu jej córka zmieniła się nie do poznania. Czy zdąży odkryć prawdę. żeby ją uratować?

Debiutancka powieść Jessiki Barry rozpoczyna się od wielkiego uderzenia. a napięcie nie maleje do końca… Wygospodaruj sobie czas. bo kiedy zaczniesz czytać. nie będziesz mógł przestać. – Karin Slaughter.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


Dogonić miłość

Autor: Anna Sakowicz

Agata wciąż próbuje realizować kolejne punkty planu. Chce przecież być jak Bridget Jones. Nie udało się jej schudnąć. nie znalazła jeszcze mężczyzny swojego życia. ale spodziewa się dziecka. Ciąża skomplikuje. ale i rozwiąże wiele spraw. Ktoś zniknie z życia kobiety. ktoś nowy się pojawi. Na dodatek zacznie ją prześladować tajemniczy mężczyzna o posturze niedźwiedzia grizli. A Pola jak zwykle weźmie sprawy w swoje ręce. Podejmie kilka zaskakujących działań. wejdzie w konflikt z prawem. wynajmie mieszkanie i rozpocznie samodzielne życie… Jak potoczą się losy dwóch zwariowanych sióstr Żółtaszek? Czy dogonią miłość i znajdą szczęście. na które postawiły aż trzy złote? Niektóre plany realizują się w odwrotnej kolejności. Urodzenie dziecka to dopiero początek.

:

Cena:


Przepływy. współdziałania. kręgi możliwego

Autor: Tomasz Rakowski

We współczesnej Mongolii. która przeszła przez proces transformacji i ze świata socjalizmu dość gwałtownie wkroczyła w rzeczywistość wolnorynkowej ekonomii. cały czas rodzą się zaskakująco trwałe formy współdziałania. Struktury krewniaczych i rówieśniczych kolektywów pasterskich. związanych z miastem-osadą Bułgan. położonym na południowych stokach Ałtaju. pozwalają na tworzenie nowych. skutecznych sieci handlu i biznesu. sięgających daleko. do stołecznego Ułan Bator. i dalej – za granicę. Ta lokalna forma wspólnoty i współdziałania staje się najskuteczniejszym ośrodkiem przebudowującego się społeczeństwa. Jest to jednak świat. który dopiero się ujawnia. wypełniony ideami wzrostu i samowznoszącego się ruchu. powrotami do ziemi rodzinnej. odruchami

:

Cena:druga wojna światowa antony beevor, droga szamana etap 4, vladimir nabokov lolita, czasy język francuski, pedagogika społeczna pilch, czerwona zaraza książka, vademecum medycyny wewnętrznej, zamien chemie na jedzenie, dziwadełka, czuły barbarzyńca press, paradoks czasu zimbardo, płytkie groby na syberii, gnoseologia, bogdan wojciszke psychologia społeczna, quantum tom 6 pdf chomikuj, człowiek symbol, justyna ożegalska-trybalska, atlas toksycznych facetow, techniki zapamiętywania książka, masa o procesie polskiej mafii…