Chrześcijanin uczeń czy niewolnik

Chrześcijanin uczeń czy niewolnik

Autor: Sondergaard Torben

Kim jest chrześcijanin?

Odpowiedź na to ważne pytanie zależy od tego. komu je zadasz. W tej książce otrzymasz biblijną odpowiedź. Dowiesz się. czy naprawdę jesteś chrześcijaninem według Bożych zaleceń. Przeanalizujemy również określenia takie jak „chrześcijanin”. „uczeń” i „niewolnik”. wykorzystane w Biblii do opisania tych. którzy podążają za Chrystusem. Wielu z nas słyszało zdanie: „Jestem chrześcijaninem. ale po swojemu”.

Czy można być chrześcijaninem na swój własny sposób?Autor twierdzi. że według Biblii nie jest to możliwe. tak samo jak nie możesz być uczniem lub niewolnikiem na swój własny sposób. Ta książka może być wykorzystana zarówno przez chrześcijan. jak i przez niechrześcijan.

Wydawnictwo: Szaron

Cena:


Rytmy odnowy. Jak zamienić stres i lęk na życie pełne spokoju i sensu

Autor: Rebekah Lyons

Codzienne zmagania z lękiem i stresem stoją na przeszkodzie przyjęciu bożego pokoju. Ta książka pokaże. jak uwolnić się od samozadowolenia i strachu i przemienić je w wolność.

Jako społeczeństwo doświadczamy kolektywnych ataków paniki. Martwimy się o zdrowie. politykę i inne rzeczy. nad którymi nie mamy kontroli. Wówczas pojawia się rozczarowanie. Ogarnia nas mentalne i emocjonalne zmęczenie. Zaczynają przeważać strach i niepokój.

Rebekah Lyons na podstawie własnych zmagań z depresją dzieli się sposobem na osiągnięcie spokoju. pasji i poczucia celowości swojego życia. Jej cztery proste rytmy – Odpoczynek. Odnowa. Połączenie i Tworzenie – pomogą zastąpić stres i lęk życiem pełnym sensu. Zawarte w tej książce historie i praktyczne ćwiczenia pomogą pokonać niepokój za pomocą codziennych nawyków. utrzymać się w dobrym zdrowiu psychicznym i fizycznym oraz odnaleźć radość życia i przywrócić dobre relacje z bliskimi.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


Awaria

Autor: Mieczysław Ślesicki

„Awaria” to interesująca powieść. rozgrywająca się w Warszawie w okresie katastrofy czarnobylskiej. Bohater utworu pracuje w Instytucie Pomiarów Radiologicznych. Wkrótce odkrywa falę radioaktywnego pyłu. która napłynęła do Polski 26 kwietnia 1986 roku. Ale władze usiłują zataić nadchodzące zagrożenie.

Młody naukowiec dąży do ujawnienia prawdy. Był to czas wielkiej próby charakterów i postaw wielu środowisk. zwłaszcza tzw. elit intelektualnych. Czas. który wbrew pozorom jeszcze się nie skończył.

„Awaria” ukazuje realia PRL-u. gdzie wielu młodych. uzdolnionych ludzi zostało pozbawionych szans naturalnego rozwoju. To książka opisująca losy pokolenia. któremu odebrano możliwość realizacji życiowych pasji. talentów. zdolności.

 

Miał już wszystkiego dość: jałowe

21: https://woblink.com/ebook/pokorni-odziedzicza-ziemie-bogdan-olechnowicz-205621u

Cena:asertywność i sztuka celnej riposty pdf, geografia fizyczna polski, przykładowy wzór odwołania od wyników rekrutacji do liceum, sword art online 3: taniec wróżek, moryś, alice monroe, wołk łaniewska, czytnik audiobook, mechanika zadania z rozwiązaniami pdf, typy osobowości test do druku, nieludzka ziemia, anna cieplak, wiadomości t, ciało w kulturze…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin