ISBN

ISBN

9788366297005: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/morderstwo-w-sadzie-ann-h-gabhart-magdalena-peterson-145706u

Cena:


Aleja Narodowa

Autor: Jaroslav Rudiš

Tym razem autor wpadł w furię. Powieść ułożył jak manifest. O kapitalizmie. komunizmie. miłości – owszem. czułości – no. powiedzmy. Z bohaterem Samo Zło. Jak zawsze błyskotliwy. bardziej niż zwykle przewrotny. ciągle chwilami zabawny. Wkurzony. Totalnie zaskakujący’. (Aleksandra Boćkowska)

Wydawnictwo: Książkowe Klimaty

Cena: 25


Niedobry pasterz

Autor: Przemysław Borkowski

W podolsztyńskim lesie zostaje brutalnie zamordowana piętnastolatka. Ślady na ciele oraz ubraniach wskazują. że morderca jest wyjątkowo bezwzględny. 

Kiedy w kilka dni po odnalezieniu zwłok okoliczny pijak przyznaje się do winy. sprawa wydaje się zamknięta. Do momentu. gdy na komisariat przychodzi ksiądz miejscowej parafii i oznajmia. że to on zabił dziewczynę. 

Presja mediów i społeczeństwa. by znaleźć mordercę. jest na tyle duża. że policja zwraca się do Zygmunta Rozłuckiego. Jednak psycholog podejmuje śledztwo dopiero wtedy. gdy do Olsztyna przybywa żądna władzy dziennikarka Janczewska.

Działając w duecie. przysporzą sobie wielu wrogów. a ich własne życia znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


EPUB.MOBI

14368: 18

https://woblink.com/product-publication/download/14368/epub

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/33943/epub

1:

:

Cena:bezpłatne audiobooki, labirynty dla dzieci do wydruku pdf, pozłacana rybka bohaterowie, zwierzogród kolorowanka, save you, niezwykłe przygody latającej myszy, arek gołas, tamtą dziewczyną, upadek bloku wschodniego, xavras wyżryn, rozmowy o przyszłości, szeremietiew romuald, schier, pieszczota dawniej, viktor frankl człowiek w poszukiwaniu sensu pdf, chlorowanie metanu, zioła które leczą, dotknięcie anioła, dogonić marzenia, włodzimierz sołowjow, metoda nowaka ekonometria…