ISBN

ISBN

9788366736146: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/lukrecja-slodkie-pozadanie-anna-kasiuk-205405u

Cena:


Otyłość brzuszna

Autor: Milena Nosek

Jednak. wbrew temu co stara się nam wmówić kolorowa prasa. otyłość brzuszna to nie tylko problem natury estetycznej. Lekceważenie go może przynieść poważne konsekwencje zdrowotne np. insulinooporność. cukrzyca. obciążenie układu krążenia. zespół metaboliczny oraz choroby stawów wynikające z nadmiernego ich obciążenia. Brak wcięcia w talii przy tych problemach to drobnostka!

Podstępność otyłości brzusznej polega na tym. że mogą na nią cierpieć nawet osoby o szczupłym wyglądzie. a ludzie rzeczywiście otyli są tak naprawdę niedożywieni. W Polsce problem otyłości dotyka już 1/4 społeczeństwa. coraz więcej osób jest też już świadomych. że w walce z tą chorobą – bo jest to choroba – nie pomogą żadne „diety-cud” tylko trwała zmiana sposobu odżywiania. Ba! Ale jak to zrobić. g

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 12.99


Zachłanne na życie

Autor: Sławomir Koper

Barwna opowieść o życiu artystek PRL. Niekwestionowaną gwiazdą była wówczas Agnieszka Osiecka. bez której w ogóle nie można sobie wyobrazić polskiej kultury tamtych lat. Utalentowana autorka tekstów i poetka. niezrównana komentatorka życia codziennego. Kobieta wrażliwa i szalona. która poszukiwała osobistego szczęścia i właściwie nigdy go nie odnalazła. A przy tym posiadała niezwykły dar unieszczęśliwiania innych. Poza Agnieszką Osiecką Autor przedstawia sylwetki Małgorzaty Braunek. Kaliny Jędrusik i Elżbiety Czyżewskiej.

Wydawnictwo: Harde Wydawnictwo

Cena: 39.99


Ścieżka prostej obfitości

Autor: Sarah Ban Breathnach

Ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy! Nieprzemijająca klasyka literatury inspirującej.

Ścieżka Prostej Obfitości od lat jest światowym bestsellerem i ważną lekturą dla kolejnych pokoleń kobiet. Inspirujące medytacje na każdy dzień oraz praktyczne rady pomogły milionom czytelniczek odzyskać swoje prawdziwe ja. odnaleźć równowagę w najtrudniejszych chwilach życia i na nowo odkryć szczęście i piękno codzienności.

Niezwykle mocne przesłanie Ścieżki Prostej Obfitości jest jeszcze bardziej potrzebne i aktualne dziś. w pełnym niepokojów świecie. Z charakterystyczną szczerością. dowcipem i mądrością Sarah Ban Breathnach zaktualizowała swój poradnik z myślą o nowym pokoleniu kobiet. które potrzebuje go jeszcze bardziej niż poprzednie.

Ścieżka Prostej Obfitości. z nowym wstępem. częściowo zupełnie zmienionymi medytacjami i comiesięczną listą prostych radości. jest niezawodnym przewodnikiem dla kobiet. które chcą żyć świadomie i być wierne swemu Autentycznemu Ja. Książka Sarah uczy nas celebrowania wewnętrznej radości i szukania piękna w prostych przyjemnościach i dobrze spędzonych chwilach każdego dnia.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 44.9matki, które nie potrafią kochać, najlepsze książki obyczajowe, książka kicia kocia, mozg odporny na stres, książki michalak, pan tadeusz księga xiii, elipsa w literaturze, wspomnienia wiersze, lżejszy od fotografii, drzewo do samego nieba, książki do czytania za darmo, sekretne życie drzew peter wohlleben, dostojewski idiota, władca pierścieni pdf, elektroniczna biblioteka, kropka nad i szymon hołownia, margaret atwood testament, adam cichy, test wisc-r…