1

1

:

:

Cena:


Powiedziała

Autor: Jodi Kantor

Przez kilka dekad nazwisko Harveya Weinsteina było w Hollywood synonimem władzy. Mógł tworzyć gwiazdy i je niszczyć. nadawać karierom bieg lub dusić je w zarodku. Przez wiele lat krążyły plotki. że jego pomoc nie jest bezinteresowna. a kobiety. które bierze pod swoje skrzydła. płacą za to swoim ciałem.

„Powiedziała” to trzymający w napięciu zapis śledztwa dziennikarskiego w sprawie Weinsteina. które w 2017 roku przeprowadziły dwie dziennikarki „The New York Times”. laureatki Pulitzera Jodi Kantor i Megan Twohey. Jednocześnie to ważna książka o władzy. która deprawuje. o wyzwalaniu się z roli ofiary i walce prawdy z kłamstwem. Autorki szukają też odpowiedzi na pytanie o konsekwencje swoich reportaży i skutki ruchu #metoo: Co się zmieniło?

Kantor i Twohey z dokładnością opisują. jak docierały do

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9


ISBN

9788381952507: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/kilka-slow-o-milosci-tomasz-kieres-191674u

Cena:


Turbulencje

Autor: Szalay David

Bohaterów Turbulencji łączą podróże międzynarodowe i międzykontynentalne: nie znają się nawzajem. ale wszyscy spotykają się w samolotach. To powieść układanka. której kompozycja. rozpoznawalna po przeczytaniu kilku rozdziałów. wciąga bez reszty.

Jak potoczą się dalsze losy postaci napotkanych przez czytelnika tylko na chwilę? Czy będą dalej żyły w naszej wyobraźni? Ta opowieść o globalizacji. przyjaźni i miłości mocno zapada w pamięć.

„David Szalay pędzi z prędkością dźwięku. by w krótkiej jak międzymiastowy lot książce zabrać nas w podróż dookoła świata. Turbulencje są o strachach tak absurdalnych. jak ten. że podmuch wiatru może doprowadzić do katastrofy samolotu. i o tych lękach. do których boimy się przyznać. jak choćby myśli. że w końcu

24.43: https://woblink.com/ebook/ogien-jozjasza-tahni-cullen-208254u

Cena:tydzień konstancji, a ja żem jej powiedziała mobi chomikuj, transport w łańcuchu dostaw, marcin ciszewski invictus, marketing 4.0 kotler pdf, pan samochodzik i zagadki fromborka pdf, ewa woydyłło wiktor osiatyński, włam się do mózgu pdf chomikuj, jadwiga waniakowa, zemsta ma twoje imię, christiane northrup, podróż do kresu nocy, ibuk pwn, podstawy ratownictwa taktycznego, marzena grochowska, halina sienkiewicz jarosz, teksty piramid, performować, tomasz gruszczyk…