Złoty pelikan

Złoty pelikan

Autor: Chwin Stefan

Jakub. wykładowca jednego z uniwersytetów. dowiaduje się. że dziewczyna. którą oblał na egzaminie. prawdopodobnie popełniła samobójstwo. Okoliczności sprawy pozwalają mu nie poczuwać się do żadnej winy. Jakub jednak przeżywa głębokie załamanie. Traci wszystko. Z sali uniwersyteckiej i eleganckiego mieszkania trafia na dworzec kolejowy. gdzie zaczyna żyć jak bezdomny.

Ta utrzymana w konwencji moralitetu „powieść idei”. nawiązująca do średniowiecznej legendy o św. Aleksym. mówi o poszukiwaniu duchowego oczyszczenia w cywilizacji nowoczesnej. w której rytuały utraciły swoją oczyszczającą moc a słowo ma rozchwiane znaczenia. nie dając nam oparcia w sytuacjach kryzysowych. Jej finał – utrzymany w ironiczno-melodramatycznym duchu – zostawia czytelnika przed otwartymi pytaniami o naturę prawdy. dob

:

Cena:


ISBN

9788381795319: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/adriatyk-rada-uwe-andrzej-robak-151998u

Cena:


Jak sobie odpuścić.

Autor: James Breakwell

Powszechnie mówi się. że im więcej wkładu i wysiłku włożonego w wychowanie dziecka. tym większa szansa. że wyrośnie ono na człowieka sukcesu. James Breakwell udowadnia. że to ściema!

Większość dzieciaków będzie fajnymi. normalnymi ludźmi. zupełnie tak jak my. Ten efekt można osiągnąć bez wypruwania sobie żył.

Książka dla każdej supermatki i superojca. o tym jak pozwolić dzieciom na samodzielność i nie martwić się tak o ich przyszłość. mieć przy tym dla siebie więcej czasu. słowem – jak sobie odpuścić.

Po tej książce skończycie ze słuchaniem „dobrych rad” innych rodziców. teściów czy „ekspertów”. o które nigdy nikogo nie prosiliście.

Skończ z wożeniem dzieci na kolejne zajęcia dodat

29.99: https://woblink.com/ebook/indygo-michal-chmielewski-148336u

Cena:anna augustyn, postmarksizm, wieczna księżniczka, psychologia skutecznego tradingu pdf, chińczyk maringe, karolcia lekturą pdf, czarny kot poe, anatomia człowieka bochenek tom 1, twój mózg. jak zadbać o siebie naprawdę, status pracownika samorządowego, dariusz wrzosek, pedagogika ogólna śliwerski pdf, toast na progu…