Sfora

Sfora

Autor: Przemysław Piotrowski

Zima. W lesie nieopodal Zielonej Góry odnaleziona zostaje ręka. Wstępne oględziny wskazują. że została ona… odgryziona przez człowieka.

Atmosfera niepokoju w mieście narasta. W mediach pojawiają się pogłoski o grasującym w okolicach wilkołaku. Niedługo potem śledczy trafiają na zmasakrowane zwłoki zaginionej niedawno zakonnicy – ofiara została zamordowana. a jej ciało rozszarpały wilki. Inspektor Romuald Czarnecki powołuje specjalną grupę dochodzeniowo-śledczą. w skład której wchodzą również Igor Brudny i Julia Zawadzka ze stołecznej policji. Talent i trudna przeszłość komisarza Brudnego po raz kolejny mogą okazać się nieocenione.

Mimo zdecydowanych działań śledztwo komplikuje się coraz bardziej. Brudny musi ustalić. czy sprawca ma jakiś związek z sierocińcem sióstr hieronimek. w którym sam się wychowywał. Łowy dopiero się zaczynają.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 20.99


Okruch

Autor: Anna Ficner-Ogonowska

Na początku jest grom z jasnego nieba. Jedno spojrzenie. jeden dotyk. jedno słowo. Od tej chwili życie dwojga ludzi zmieni się bezpowrotnie. Ona wreszcie zmierzy się ze swoim strachem przed bliskością. On odkryje prawdę o sobie i swojej rodzinie. Czy czeka ich wspólna przyszłość?

Anna Ficner-Ogonowska zabierze Cię w świat prawdziwych uczuć. silnych przeżyć i dramatycznych wydarzeń. Okruch to niezwykła powieść. która przywraca wiarę w sens życia i pozwala zrozumieć. czym jest odpowiedzialna miłość.

„To prawda. że jedna iskra wystarczy. by wywołać pożar i zniszczyć wszystko wokół. Ale jeden dobry okruch pamięci wystarczy. by wiele zachować. by karmić się nim przez całe życie. Zrozumiałam. że to moja jedyna nieskończoność.”

[fragment książki] https://woblink.com/product-publication/download/33999/epub: 1

Cena:tantra pdf, sławomir suchodolski, fandom pl, tajna wojna, czy można wyleczyć cukrzycę, święci kolorowanki, wielka koalicja, zero k, marcin lisiecki, plik mobi na pdf, trup na plaży i inne sekrety rodzinne, wielka księga detektywa pozytywki, ukrainki o polakach, chiny 5.0. jak powstaje cyfrowa dyktatura, od bakterii do bacha, samantha towle revved, książki nowości…