Najlepsza przyjaciółka

Najlepsza przyjaciółka

Autor: Izabela M. Krasińska

Asia i Kuba są szczęśliwą parą i planują razem wspólną przyszłość. On jest towarzyski i przebojowy. ona – raczej introwertyczna i skryta. Dlatego gdy dziewczyna na lekcjach francuskiego poznaje Elwirę. Jakub uznaje to za dobry znak. 

Kobiety szybko przypadają sobie do gustu i nawiązują głęboką relację pełną zaufania. Asia zaczyna spędzać z przyjaciółką coraz więcej czasu. Jednocześnie zauważa. że jej relacje z Jakubem stają się coraz bardziej napięte. Na szczęście kobieta ma przy sobie Elwirę. bratnią duszę. która zawsze ją pocieszy i pomoże znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji. 

Bo przyjaciele zawsze chcą dla nas jak najlepiej.

Prawda?

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


Jeden na Jeden – odważne rozmowy z pracownikami

Autor: Inga Bielińska

Przywództwo w akcji. czyli efektywnie zarządzaj poprzez rozmowę!

Rozmowa menedżerska to najskuteczniejsze i najszybciej działające narzędzie mogące spowodować pożądaną zmianę. o ile… zostanie dobrze przygotowana i przeprowadzona.

Inga Bielińska i Zofia Jakubczyńska to doświadczone trenerki i konsultantki. które od 2005 roku wspierają liderów w budowaniu efektywnych zespołów. Stąd w ich książce Jeden na jeden znajdziesz głównie rzeczywiste dialogi. praktyczne wskazówki oraz opisy doświadczeń polskich liderów. a wszystko to okraszone szerszym kontekstem teoretycznym. pozwalającym lepiej zrozumieć poruszane zagadnienia.

Dzięki lekturze tej książki zrozumiesz. na czym tak naprawdę polega bycie empatycznym liderem. który efektywnie

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/146627/epub

1:

:

Cena:


Korpomisie

Autor: Marek Żak

Od autora:

‚Korpomisie to moja kolejna książka. Może najważniejsza. Na pozór jest to historia z korporacji. ale tylko na pozór. bo moje książki mają zawsze swoje drugie i trzecie dno. a tak naprawdę starają się pokazać. jak to wszystko działało i działa. Dotyczy to zarówno tzw. realnego socjalizmu. jak wielkich korporacji. czyli władzy i pieniędzy. Młody. ambitny miś Bombo bardzo chce osiągnąć sukces. a to. jak wiemy. w misiowym społeczeństwie. proste nie jest. Książka w swojej treści została zainspirowana “Nową klasą” Dzilasa. która niegdyś wstrząsnęła całym socjalistycznym obozem. i ..Folwarkiem zwierzęcym” Orwella – ikoną opisu przejmowania władzy. a w formie – moim ulubionym filmem “Ted” z Markiem Wahlbergiem w roli głównej. w któ

29.9: https://woblink.com/ebook/dieta-ketogeniczna-w-walce-z-rakiem-miriam-kalamian-147052u

Cena:książki dan brown, asiunia książka pdf, tomek sawer, marek krajewski bibliografia, podatkowa księga przychodów i rozchodów 2018 pdf, pr polityczny, bieżeństwo 1915. zapomniani uchodźcy, szkoła pod baobabem, karolcia streszczenie szczegółowe, matematyka finansowa sobczyk pdf, wirus t, ferdydurke epub, słownik synonimów pdf, sodomita pwn, metoda case study w pielęgniarstwie, ironia losu, audioteka .pl, pieseły, www.miau.pl, ecom, danuta czarnecka, 365 super eksperymentów…