Wszystko.co mam

Wszystko.co mam

Autor: Katie Marsh

Pięć i pół roku po ślubie Hanna zamierza wreszcie oświadczyć mężowi. że odchodzi. Tymczasem zastaje go leżącego na podłodze w sypialni. sparaliżowanego. Przeszedł udar.
To dla niej szok. Tom ma przecież zaledwie 32 lata. Teraz Hanna musi odłożyć wszystkie plany. by zająć się mężem. Tom nie może chodzić. samodzielnie przygotować sobie posiłku ani pracować. Długa rehabilitacja oznacza jednak. że ma mnóstwo czasu. by na nowo przyjrzeć się swojemu życiu. To zaś prowadzi go do jednego wniosku: będzie próbował ocalić swoje małżeństwo. Hanna jest miłością jego życia.
Czy Tom jednak zdoła stać się tym samym męż

29.99: https://woblink.com/ebook/taniec-zegara-anne-tyler-kamila-slawinski-142677u

Cena:


Armagedon i Paranoja

Autor: Rodric Braithwaite

6 sierpnia 1945 roku. godzina 8.15. Hiroszima. Na tle nieba pojedynczy samolot zrzuca bombę. 43 sekundy później miasto wraz z mieszkańcami wyparowuje. znika z powierzchni ziemi. 

Tak zaczyna się nowa era w dziejach świata. Czas atomu. Ludzkość dostaje do rąk broń. która jest w stanie unicestwić planetę. Świat rozpada się na części. Rozpoczyna się wyścig zbrojeń. Pełni zaangażowania naukowcy rozgryzają tajemnice natury. Posłuszni wojskowi skrupulatnie planują możliwe manewry. a politycy borykają się z podjęciem decyzji. których konsekwencje mogą się okazać nie do przyjęcia. Patriotycznie nastawieni obywatele godzą się z tym. że ich kraj potrzebuje ostatecznego środka obrony. Protestujących nikt nie słucha.

W tej opowieści występują liczne czarne charaktery – i to po obu stronach żela

Wydawnictwo: Wydawnictwo M

Cena: 9.9klimat szkoły, 13 księga pana tadeusza o królewnie, testy z ortografii, błękit książka, bezpieczeństwo lotnicze, ślub rzymski, towarzystwo biblijne, edukacja żywieniowa prezentacja, mieszko pierwszy tajemniczy, fotogrametria pdf, apteka zawiszy kod rabatowy, audiobook kwiat kalafiora, zobaczyć łosia, książki tess gerritsen, emil zola powieści, kroniki czerwonej kompanii…