Kurhanek Maryli

Kurhanek Maryli

Autor: Ewa Bauer

Czy los kiedykolwiek uśmiechnie się do Marty i pozwoli obronić własne ‚ja’?

Marta wychowywała się na wsi. u babci. Wcześnie osierocona. cały czas marzy o innym życiu. Nie wie jednak. że to inne życie przyniesie jej przykre niespodzianki. Gdy poznaje Piotra. wydaje się. że znalazła w końcu szczęście i miłość. Pozornie ma wszystko: przystojnego męża. dostatek. kochaną córkę. Ale tak naprawdę koszmar dopiero się zaczyna… 

Kurhanek Maryli to opowieść o trudnym małżeństwie. ale również historia więzi między pokoleniami. a przede wszystkim opis walki o tożsamość i szczęście.

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 24.9


https://woblink.com/product-publication/download/151955/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788381682084: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/slonce-swiatlo-ktore-leczy-pdf-andreas-moritz-151880u

Cena:


ISBN

9788366140974: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/moja-os

Cena:


Józia Kłopotek i otchłań klęsk

Autor: Ewa Martynkien

Stanęła po stronie koleżanki. dostała karę. Miała poprawić test z przyrody. przegapiła termin. Chciała uratować małżeństwo rodziców. podpaliła kuchnię.

Z tą Kłopotek są same kłopoty. niby chce dobrze. a zawsze wychodzi odwrotnie. Może po prostu taka już jest i nic nie można na to poradzić? Najzwyczajniej w świecie urodziła się pod nieszczęśliwą gwiazdą i tyle. A może właśnie wszystko jest inaczej?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada

Cena: 19.9


Polowanie z Sępem

Autor: Eugeniusz Korin

Są zbrodnie. na które brakuje paragrafu. On wykrył właśnie taką…

Wielokrotny płatny morderca Diuna znika z sali warszawskiego sądu podczas ogłoszenia wyroku.

Jest on kolejnym z kilkudziesięciu najbardziej bezwzględnych przestępców. którzy wymknęli się organom sprawiedliwości w ciągu ostatnich sześciu lat. Znikają z cel więziennych. z aresztów śledczych. z sal szpitali psychiatrycznych albo tuż przed wydaniem nakazów ich aresztowania…

Komendant główny obawia się. że mordercom może pomagać któryś z policjantów wysokiej rangi. Powołuje specjalny zespół śledczy składający z dwóch oficerów poza wszelakimi podejrzeniami: nadkomisarza Wolina z BSW i zastępcy dyrektora CBŚ inspektora Bożka. Mają odpowiedzieć na pytanie. czy w policji nie ma kreta…

Połączenie analitycznej intuicji byłego astrofizyka Wolina z doświadczeniem Bożka – żywej legendy wydziału zabójstw – bardzo szybko przynosi rezultaty. Ale Wolinowi nie daje spokoju pewna myśl… Podejrzenie tak absurdalne. że aby pójść jego tropem. musi zapomnieć o wszystkim. co dotąd wiedział. czuł i w co wierzył.

To opowieść o walce Człowieka ze Złem. Walce. która nie ma szczęśliwego zakończenia. ale którą Człowiek mimo wszystko podejmuje. gdyż tak samo niezniszczalna jak potęga Zła. jest potęga Dobra.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 39.9


Krótka historia Stowarzyszenia Nieurodziwych Dziewuch

Autor: Oyeyemi Helen

Nagroda główna PEN Open Book!

W kaplicy opactwa benedyktynów w Montserrat znaleziono dziecko. Pracownicy jednej z firm w Londynie odkrywają. że ich nowa koleżanka skrywa oprawiony w skórę dziennik z mosiężnym zamkiem. Młoda studentka Day stara się o przyjęcie do tajemniczego stowarzyszenia. Każda z tych historii potrzebuje właściwego klucza. który otworzy zamknięte od lat drzwi i zatwardziałe serca bohaterów oraz pozwoli odkryć tajemnice. które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Opowiadania Oyeyemi rozgrywają się w różnych miejscach i czasie. a autorka umiejętnie zaciera granice między współistniejącymi światami. Mistrzowsko prowadzi narrację. zręcznie żongluje stylami i aluzjami. a jej nieco ekscentryczne poczucie h

:

Cena:


Nazywam się Milion

Autor: Krawczyk Karina

W świecie. gdzie dane jest ci wszystko za jednym kliknięciem. gdzie cała wiedza podana jest na tacy… tracisz tożsamość i pamięć. Wszystko. co potrafisz. to pisać i czytać. Nikt cię nie zna. nikt cię nie szuka. Gdzie pójść? W co wierzyć? Komu ufać?

Pascal Kirski. komisarz lubelskiej policji właśnie wraca ze szpitala i rzuca się w wir walki w gangiem narkotykowym. którego działania zbierają śmiertelne żniwo wśród eksperymentującej młodzieży. Niemal codziennie kraj obiega informacja o kolejnych ofiarach dopalaczy. Jednocześnie w szpitalu psychiatrycznym przebywa cierpiąca na amnezję dziewczyna. która prosi Kirskiego o pomoc w odnalezieniu swojej tożsamości. Jedyne. co ma. to dręczące ją sny o kobiecie. którą jak się wydaje. kiedyś znała.

Czy targany emocjami or

:

Cena:



potęga podświadomości audiobook pobierz za darmo, bogactwo i nędza narodów pdf, troszyński, beata pawlikowska hiszpański, grzegorz rzeczkowski obcym alfabetem, trzydziesta pierwsza pdf, nowoczesna biblioteka, kat miłości. opowieści psychoterapeutyczne, przekładaniec czasopismo, ostatni samuraj książka, rodzina durrellów online, marai dziennik, heczko mikrobiologia pdf, quick julka, pedagogika czasu wolnego pdf…