Pocałunki i klapsy – opowiadanie erotyczne

Pocałunki i klapsy – opowiadanie erotyczne

Autor: Hansen Andrea

Kiedy się pisze pracę magisterską o francuskiej erotyce w dwudziestym wieku. można niekiedy do tego stopnia dać się pochłonąć swojemu materiałowi badawczemu. że zapomina się o całym świecie. Dlatego kiedy ona przypadkowo nawiązuje kontakt wzrokowy z młodym mężczyzną siedzącym w poczekalni w klinice jej matki. ogarnia ją niezwykłe pożądanie. by spróbować rzeczy. o których tak dużo czytała…

Opowiadanie zostało wydane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej celem jest ukazywanie natury człowieka i jej złożoności poprzez opowieści o pasji. intymności. miłości i pożądaniu.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Mięso – opowiadanie erotyczne

Autor: Lind Lea

‚Mięso’ to erotyczne opowiadanie o miłosnym związku dwojga ludzi. który ewoluuje od typowej więzi partnerskiej do namiętnej relacji opartej na seksualnej potrzebie dominacji i uległości. Kochankowie powoli poznają nową odsłonę samych siebie i z fascynacją odkrywają swoje nieuświadomione wcześniej pragnienia. Gdy wreszcie bez zahamowań dopuszczają je do głosu. ich życie erotyczne staje się coraz lepsze…

Opowiadanie zostało wydane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej celem jest ukazywanie natury człowieka i jej złożoności poprzez opowieści o pasji. intymności. miłości i pożądaniu.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Gwiazdy na ziemi

Autor: Gordon Barbara

Powieść autorstwa Barbary Gordon. jednej z najbardziej poczytnych autorek w czasach PRL. Książka jest przykładem ‚kryminału milicyjnego’ – gatunku literatury popularnej. który wykształcił się w tamtym okresie.

Publikacja będzie bez wątpienia interesująca dla miłośników nietuzinkowych kierunków literackich. Powieści milicyjne doskonale oddają nastroje czasów PRL. zwłaszcza. że opisywane w nich śledztwa prowadzą zwykle oficerowie milicji. .

Polska. czas po drugiej wojnie światowej. Czas niełatwy. w którym łatwo się można pogubić. W takich sytuacjach najlepiej widać kim są ludzie i co nimi kieruje. Nawet najbliższe nam osoby przybierają nowe maski. Czy na pewno możemy im ufać? Na ile znamy tych. którzy są tuż obok nas?

Język. postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odz

24.99: https://woblink.com/ebook/ulica-bliska-gordon-barbara-199842u

Cena:


Wspomnienia Sherlocka Holmesa

Autor: Arthur Conan Doyle

Ekscentryczny detektyw Sherlock Holmes od lat mierzy się z kryminalnymi zagadkami na najwyższym poziomie. W dociekaniu prawdy towarzyszy mu wierny przyjaciel doktor Watson. Tym razem wyzwanie okaże się jeszcze trudniejsze. W końcu Holmes stanie oko w oko ze swoim największym wrogiem. profesorem Moriartym. Niezwykle inteligentny i przebiegły naukowiec wykorzystuje swoje zdolności do inicjowania zbrodni w całym Londynie. Czy spotkanie przy alpejskim wodospadzie będzie dla Sherlocka szansą na ostateczny rozrachunek?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 12.99


Basia i chorowanie

Autor: Zofia Stanecka

Cała rodzina Basi zachorowała. A najbardziej Basia – na tyle poważnie. że Tata zdecydował. aby zawieźć ją do szpitala. Ale nie taki wilk straszny. jak go malują! Pobyt w szpitalu jest całkiem znośny – szczególnie gdy w odwiedziny przychodzi stryj Grześ. a koleżanka ze szpitalnej sali okazuje się wielbicielką tych samych gier co Basia. 

Wydawnictwo: HarperKids

Cena: 9.99


ISBN

9788711770269: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/poskromienie-tygrysicy-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199935u

Cena:drugi koniec świata, brud piotr c, e-booki, analiza ekonomiczna pdf, barbur, jej wisienki, meyrink golem, witold tyborowski, testy z karolci, michał lubowicki, wołoszanski, monika jaruzelska towarzyszka panienka, nagroda nobla statuetka…