Po prostu bądź

Po prostu bądź

Autor: Magdalena Witkiewicz

Możemy się umówić i zawrzeć pewien pakt…

On był miłością jej życia. gdy go zabrakło jej świat runął.

Została pustka i jeszcze ktoś…

W pobliżu zawsze był przyjaciel. Jego przyjaciel. któremu nie wolno było czuć.

Ale możemy się umówić

I zawrzeć pewien pakt

Zaopiekował się nią na dobre i na złe.

Ktoś do nich dołączył. a on nadal trwał.

Pewnie nie taką miłość

wymarzyłaś sobie w snach

Miłość przychodzi bezszelestnie. nikogo nie uprzedza.

Równie cicho odchodzi niezauważona.

Lecz może pokochasz mnie

Za jakiś czas

Wydawnictwo: Filia

Cena: 20.33


Zamęt

Autor: Vincent V. Severski

W Pakistanie porwany zostaje przez talibów polski biznesmen. Grozi mu śmierć. Do akcji ratunkowej rusza super tajna jednostka Agencji Wywiadu znana jako „Sekcja”. Szybko okazuje się jednak. że porwanie jest tylko częścią szerszego planu. w który zaangażowane są wywiady różnych krajów i staje się ono powodem do bezwzględnych rozgrywek politycznych w Polsce. Pod kierunkiem ekscentrycznego Romana „Sekcja”. czyli Monika – absolwentka ASP. Dima – były nielegał. Ela i Witek. z narażeniem życia próbują zdemaskować zdrajcę i podróżując przez Grecję. Rosję. Pakistan i RPA rozwikłać trudną szpiegowską zagadkę.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Za zamkniętymi drzwiami

Autor: B.A. Paris

Perfekcyjna para? Doskonałe małżeństwo? Czy idealne kłamstwo?

 

ŚWIATOWY BESTSELLER. KTÓRY WYWOŁAŁ SENSACJĘ NA MIĘDZYNARODOWYM RYNKU WYDAWNICZYM

 

Wszyscy znamy takie pary jak Jack i Grace: on jest przystojny i bogaty. ona czarująca i elegancka. Chciałoby się poznać Grace nieco lepiej. ale to niełatwe. bo Jack i Grace są nierozłączni. Niektórzy nazwaliby to prawdziwą miłością. 

Wyobraź sobie uroczystą kolację w ich idealnym domu. miłą konwersację. kolejne kieliszki dobrego wina. Oboje wydają się w swoim żywiole. Przyjaciele Grace chcieliby zrewanżować się lunchem w przyszłym tygodniu. Ona chętnie przyjęłaby zaproszenie. ale wie. że nigdy z nimi nie wyjdzie. Ktoś mógłby spytać. dlaczego Grace nigdy nie odbiera telefonów. nie wychodzi z domu. a nawet

33.99: https://woblink.com/ebook/zycie-sredniowiecznej-rodziny-grzegorz-siwek-frances-gies-joseph-gies-180094u

Cena: Joseph Gies


Biała gorączka

Autor: Jacek Hugo-Bader

‚Pojechałem do ZSRR kilka razy w 1991 i 1992 roku i więcej nie chciałem. Fantastyczni ludzie i obraza rozumu. Wielka sztuka i poniżające poszukiwania z opuszczonymi spodniami choć kawałka papieru toaletowego. Wspaniała architektura i okno wychodzące na górę śmieci na wysokość drugiego piętra. Zabrakło mi wtedy reporterskiego zrozumienia. zabrakło determinacji. I oto Jacek Hugo-Bader wchodzi w imperium dla mnie. Bo kiedy czytam jego reportaże. mam wrażenie. że specjalnie dla mnie-czytelnika przeżywa te wszystkie przygody. Przeżywa je niejako w moim imieniu. Wiem. że inni też mają takie wrażenie: czytają i czują. że to jest ich człowiek tam. I włazi. gdzie ja bym się bał wleźć.

Ryszard Kapuściński opisywał imperium z lotu ptaka. uchwycił mechanizmy myślenia. zachowań. procesów.

Hugo-Bader opisuje imperium z perspektywy wałęsającego się psa. chwyta mechanizmy myślenia. zachowań. procesów i na dodatek szczura za ogon’.

Mariusz Szczygieł. reporter

‚Biała gorączka (obłęd opilczy) jest efektem długiego ciągu alkoholowego. nazywanego po rosyjsku zapojem. Jej objawy to bezprzedmiotowy strach. halucynacje i agresja. Postsowiecki świat opisany przez Hugo-Badera to rzeczywistość w delirium tremens… W takie obszary turyści się nie zapuszczają. nie rekomendują ich też biura podróży. To przestrzeń włóczęgów wszech maści. Świetna proza!’

Mariusz Wilk

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 15.32


Była arabską stewardesą

Autor: Marcin Margielewski

Nowa książka autora bestselleru ‚Jak podrywają szejkowie’.

Wstrząsająca historia Polki pracującej w najsłynniejszych arabskich liniach lotniczych.

O podobnych koszmarach nikt nie mówi. Ona zdecydowała się przerwać milczenie.
Praca stewardesy w luksusowych arabskich liniach lotniczych miała być spełnieniem marzeń – okazała się największym horrorem w jej życiu.
Anna podróżuje po świecie. świetnie zarabia. a do tego na pokładzie samolotu spotyka mężczyznę swych snów. Przystojny. szarmancki i niebywale bogaty Arab wydaje się księciem z bajki. ale z czasem ujawnia prawdziwe oblicze. Dziewczyna wpada w pułapkę. Seria tajemniczych samobójstw. sekrety z przeszłości i honorowe zemsty rządzą światem mężczyzn. dla których kobiety są tylko narzędziem do zaspokajania wyuzdanych żądz.
Jak wygląda praca w jednych z najbogatszych linii lotniczych na świecie? Do czego jest zdolny zakochany Arab? I czy można uciec z piekła?

Marcin Margielewski – karierę zaczynał jako dziennikarz radiowy. prasowy i telewizyjny. pracując dla mediów takich jak ‚Maxim’. ‚CKM’. ‚Super Express’. ‚Gazeta.pl’. ‚TVP’ czy ‚Polsat Café’. Przez dziesięć lat podróżował. mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii. Dubaju. Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Jego debiut ‚Jak podrywają szejkowie’ na długie tygodnie podbił listy bestsellerów.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


ISBN

9788362122646: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/bladza-wszyscy-ale-nie-ja-dlaczego-usprawiedliwiamy-glupie-poglady-zle-decyzje-i-szkodliwe-dzialania-carol-tavris-elliot-aronson-agnieszka-nowak-9003u

Cena: Elliot Aronsonghost recon wildlands poradnik, japonizm, kowal prawdziwa historia pdf, anna dziewit-meller, matyszczak marta, far cry 5 misje, lem dzienniki gwiazdowe pdf, mówca umarłych pdf, patrick modiano, ekologia sprawdzian pdf, życie na missisipi, dobre książki dla młodzieży, ebook dl, gramatyka języka niemieckiego pdf, dotyk anioła pdf, remigiusz mróz rewizja pdf, aleksander piński…