https://woblink.com/product-publication/download/178122/epub

https://woblink.com/product-publication/download/178122/epub

1:

:

Cena:


Samotny dom

Autor: Agata Christie

Emeryt Herkules Poirot miał wypoczywać w nadmorskim uzdrowisku. tymczasem poznał Nick Buckley i musi uspokajać nerwy. budując domki z kart. Pech. czy ktoś nieudolnie próbuje zabić Nick? Właścicielka Samotnego Domu cztery razy uniknęła śmierci. a jednak lekceważy ostrzeżenia detektywa. Do czasu! Podejrzani przyjaciele. zaginiony narzeczony. pożyczony szal…. Miłość. chciwość i tragiczne qui pro quo. Morderstwo. Czyżby pierwsza porażka detektywa? To tylko pozory!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 17.99


https://woblink.com/product-publication/download/178122/epub

1:

:

Cena:


Piękny nieznajomy

Autor: Christina Lauren

Kontynuacja międzynarodowego bestsellera Piękny drań

Uroczy angielski playboy oraz dziewczyna. która postanowiła żyć pełnią życia. I sekretny związek przepojony namiętnością.

Uciekając od niewiernego partnera i nieudanego związku. Sara Dillon przenosi się do Nowego Jorku. Szuka zabawy bez zobowiązań. Spotkanie w klubie z intrygującym i seksownym nieznajomym ma takie być. Sara chce odkryć niegrzeczną stronę swej kobiecej natury. a poznany mężczyzna zgadza się być jej przewodnikiem w tej podróży…

Nie jest tajemnicą. że Max Stella lubi kobiety. chociaż jeszcze nie trafił na taką. którą chciałby zatrzymać przy sobie na dłużej. Przystojny drań z Wall Street ma na swym koncie wiele podbojów. lecz dopiero przy Sarze zaczyna się zastanawiać. czy liczy się dla niego coś więcej.

Piękny nieznajomy to ostra przejażdżka po świecie dzikich namiętności. pożądania. niegrzecznych zabaw. ale także historia o poszukiwaniu szczęścia. miłości i zaufania. Miejscami zabawna. innym razem wzruszająca opowieść o Sarze i Maksie. których przeznaczenie wrzuca najpierw w świat nieokiełznanych pragnień. a potem pokazuje. że najważniejsza w życiu jest miłość i wierność. Gorąco polecam!’.

Agnieszka Lingas-Łoniewska

autorka bestsellerów Zakręty losu i Szukaj mnie wśród lawendy

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 27


ISBN

9788380874091: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/plemie-mentorow-timothy-ferriss-138170u

Cena:wojewódzki audiobook, ich obietnice chomikuj, o krok za daleko 2, konsorcjum pdf, ibuk pl, metody badawcze w naukach politycznych pdf, katarzyna michalak zemsta pdf, wiktymologia hołyst pdf, najnowsze mp3, business english książka pdf, menedżer skuteczny, spisek przeciwko ameryce, małgorzata kossowska, węglińska jak pisać pracę magisterską pdf, świadomą drogą przez depresję. wolność od chronicznego cierpienia, studium przypadku dziecka z wadą słuchu, petelicki żona…